ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ GRSP ATHLETES GROUP

Εύα Νάστου : Να ξεκινήσουμε με το δεξί τις υποχρεώσεις μας

Η Αναγέννηση Νέου Ρυσίου μπαίνει αυτήν την εβδομάδα σε ρυθμό πρωταθλήματος . Αντιμετωπίζει στην πρώτη αγωνιστική του 3ου ομίλου ...

Ήττα από τον ΠΑΟΚ για το παιδικό του Μακεδονικού

Μόνο στην πρώτη περίοδο μπόρεσε η ομάδα του Μακεδονικού να παίξει καλό μπάσκετ και να αντιμετωπίσει τον δυνατό ΠΑΟΚ.

Από το δεύτερο δεκάλεπτο κα έπειτα οι γηπεδούχοι έκαναν πολλά λάθ και έδωσαν εύκολους πόντους στους φιλοξενούμενους που έφτασαν σε μια ευρεία νίκη .

Το δεύτερο παιχνίδι της σειράς θα πραγματοποιηθεί στις 25/06/2021 , 20:00 ( ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΟΚ).

Δεκάλεπτα: 10-11,21-36,27-55, 36-79

Διαιτητές: Μαρκούσης-Κασούμης

Μακεδονικός(Καραμανώλης): Ασλανίδης, Ματίδης 2, Λωτής 7, Μακρίδης, Τάκης, Παπουτσής 2, Κοσμίδης 6, Γιαννακάκης, Ζαχαράκης 1, Γιόφκος 2, Πέργουλης 11, Λεονταρίδης 7.

Π.Α.Ο.Κ.(Τζώρας-Σταυρόπουλος): Χρυσάφης 2, Δονάκης 11, Κωνσταντινίδης 7(1), Μίχος 6(1), Φελάνης 10(2), Καρπούζης 5(1), Καλλιοντζής 14, Γιαννουλάκης, Δημητριάδης 20(3), Κοντέλης, Μουτίδης 2, Αλευράς 2.