Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Μαχητών Πειραματικού Πεύκων για τη σεζόν 2020-21

 


Το πρόγραμμα της ομάδας των Μαχητών Πειραματικού Πεύκων  για την αγωνιστική περίοδο 2020-21 

Β' Εθνική | 3ος όμιλος 

Δείτε και κατεβάστε το πρόγραμμα εδώ.  ή δείτε το παρακάτω


Β' ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (3ος Όμιλος)

 

 

1η Αγωνιστική - 11/10/20

ΜΕΝΤ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική - 18/10/20

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΜΕΝΤ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

3η Αγωνιστική - 25/10/20

ΜΕΝΤ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

 

4η Αγωνιστική - 01/11/20

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΜΕΝΤ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

 

5η Αγωνιστική - 08/11/20

ΜΕΝΤ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

 

6η Αγωνιστική - 15/11/20

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΜΕΝΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

7η Αγωνιστική - 22/11/20

ΜΕΝΤ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

8η Αγωνιστική - 29/11/20

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΜΕΝΤ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

 

9η Αγωνιστική - 06/12/20

ΜΕΝΤ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

10η Αγωνιστική - 13/12/20

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΕΝΤ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

11η Αγωνιστική - 20/12/20

ΜΕΝΤ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

12η Αγωνιστική - 31/01/21

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΜΕΝΤ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

13η Αγωνιστική - 07/02/21

ΜΕΝΤ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

 

14η Αγωνιστική - 21/02/21

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΕΝΤ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

 

15η Αγωνιστική - 28/02/21

ΜΕΝΤ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

16η Αγωνιστική - 07/03/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΕΝΤ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

 

17η Αγωνιστική - 21/03/21ΜΕΝΤ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

 

18η Αγωνιστική - 28/03/21

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΕΝΤ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

19η Αγωνιστική - 04/04/21

ΜΕΝΤ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

 

20η Αγωνιστική - 11/04/21

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΜΕΝΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

 

21η Αγωνιστική - 18/04/21

ΜΕΝΤ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

22η Αγωνιστική - 25/04/21

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΕΝΤ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ "Ο ΕΡ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ