EOK | Το πρόγραμμα της Β' Φάσης πανελλήνιου πρωταθλήματος παίδων



*Σύμφωνα με το Υγειονομικό Πρωτόκολλο διεξαγωγής αγώνων η Β’ Φάση των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων θα διεξαχθεί χωρίς θεατές. Η αποστολή της κάθε ομάδας θα αποτελείται από 18 άτομα και οι παρευρισκόμενοι στον αγωνιστικό χώρο, εκτός των αθλητών/αθλητριών, προπονητών και διαιτητών, θα πρέπει να φορούν προστατευτικές μάσκες.

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.  ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

                                             2.  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

                                             3.  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

                                         4.  ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

                                             5.  ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

6.  ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

13/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.

ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

 

14/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.– ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.– ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.

 

15/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ Κ.

ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.– ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 

16/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ. – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.– ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 

17/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12.30

14.30

16.30

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ.

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.– ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

 

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 

                                             2. ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

                                             3. ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 

                                         4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

15/07/20

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

17.00

20.00

 

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛ.

ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ. – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.

 

 

16/07/20

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

16.00

19.00

 

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.- ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛ.- ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ.

 

 

17/07/20

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

12.00

15.00

 

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  – ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ.

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ Χ.

 

 

 
 

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ

ΧΟΛΑΡΓΟΣ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  

2. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ  

3. ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ «ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ»  

4.  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

17/07/20

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΡΙΤΣΗΣ

16.00

19.00

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

18/07/20

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΡΙΤΣΗΣ

12.00

15.00

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

19/07/20

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΡΙΤΣΗΣ

10.00

13.00

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ