ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ GRSP ATHLETES GROUP

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου : Χορηγική συνεργασία με την εταιρεία επίπλων "Γκούμας"

  Το γυναικείο τμήμα μπάσκετ της Αναγέννησης Νέου Ρυσίου ανακοινώνει τη χορηγική συνεργασία με την εταιρεία επίπλων «Γκούμας» για την αγωνισ...

Πανελλήνιο πρωτάθλημα παίδων Β' φάση | Πρόγραμμα



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2020-2021 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ




13/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30  ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

18.30  ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

20.30   ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ  – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ





 

14/07/20 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

18.30  ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

20.30  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ
 
 

15/07/20 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30  ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ

18.30  ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ

20.30  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ

 

16/07/20

 ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30  ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ  – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

18.30  ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

20.30  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 

17/07/20

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12.30   ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

14.30   ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ

16.30   ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ


 



Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

15/07/20

 
ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 
17.00  ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

20.00  ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ. – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ

 
16/07/20

 ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 
16.00  ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.- ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ

19.00   ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ - ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ

 

17/07/20


ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 
12.00   ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ

15.00  ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ



Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ


15/07/20

 
16.30  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ

19.30  ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ


16/07/20

16.30  ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

19.30  ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ



17/07/20


15.00  ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

18.00  ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ




18/07/20

 12.00   ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

15.00  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ





19/07/20


10.00  ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ


13.00  ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ




 

.









0 Comentarios