ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ GRSP ATHLETES GROUP

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου : Χορηγική συνεργασία με την εταιρεία επίπλων "Γκούμας"

  Το γυναικείο τμήμα μπάσκετ της Αναγέννησης Νέου Ρυσίου ανακοινώνει τη χορηγική συνεργασία με την εταιρεία επίπλων «Γκούμας» για την αγωνισ...

Τελική Φάση Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων, Κορασίδων |Πρόγραμμα




ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 47ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2019–2020

                                                       

                                                                                ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                                1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ

                                                                5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

                                                                6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

05/08/2020

 

15.00

18.00

21.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

 

ΠΕΜΠΤΗ

06/08/2020

 

15.00

18.00

21.00

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

07/08/2020

 

14.00

17.00

20.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

08/08/2020

 

13.00

16.00

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

09/08/2020

 

10.00

13.00

16.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

 

            ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 47ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2019 – 2020

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                                                    1. NIKHTHΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                     2.  ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                     3.  ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                     4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ

                                                                     5.  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

                                                                     6.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

    ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

                ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

29-07-2020

 

15.00

18.00

21.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ

30-07-2020

 

15.00

18.00

21.00

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

31-07-2020

 

14.00

17.00

20.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

01-08-2020

 

13.00

16.00

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

02-08-2020

 

10.00

13.00

16.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 34ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-2020

 

                                                                                    ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                                    1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                    2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                    3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                    4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ

                                                                    5. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                                                                    6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

05/08/2020

 

15.00

18.00

21.00

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

 

ΠΕΜΠΤΗ

06/08/2020

 

15.00

18.00

21.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

07/08/2020

 

14.00

17.00

20.00

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

08/08/2020

 

13.00

16.00

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

09/08/2020

 

10.00

13.00

16.00

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 31ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2019-2020

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                                             1.  ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                             2.  ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                             3.  ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                             4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ

                                                                             5.  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                                                                             6.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

                ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

29-07-2020

 

15.00

18.00

21.00

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

 

ΠΕΜΠΤΗ

30-07-2020

 

15.00

18.00

21.00

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

31-07-2020

 

14.00

17.00

20.00

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

01-08-2020

 

13.00

16.00

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

02-08-2020

 

10.00

13.00

16.00

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ

0 Comentarios