Πανελλήνιο Εφήβων: Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης



Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.  ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

                                             2.  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

                                             3.  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

                                         4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

5.  ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

6.  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

20/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

21/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

22/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.

23/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

24/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12.30

14.30

16.30

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.  ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

                                             2.  ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

                                             3.  ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

                                             4.  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

24/07/2020

 

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

17.00

20.00

 

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

 

25/07/2020

 

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

16.00

19.00

 

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.– ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

 

26/07/2020

 

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

12.00

15.00

 

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.

 

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  2. ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
  3. ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ
  4. ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
  5. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ

 

ΗΜ/ΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

22/07/20

 

ΜΕΤΣ

17.00

19.30

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

 

23/07/20

 

ΜΕΤΣ

17.00

19.30

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ.

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

24/07/20

 

ΜΕΤΣ

16.00

18.30

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ Μ.

 

25/07/20

 

ΜΕΤΣ

12.00

14.30

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ.

 

26/07/20

 

ΜΕΤΣ

09.30

12.30

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ