ΓΣ Μενεμένης | Στη Νεάπολη για την 8η αγωνιστική του Β γύρου

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
04/03/20 | 21:30

Για  το θετικό αποτέλεσμα και μια καλή εμφάνιση θα πάει στη Νεάπολη η ομάδα του Χρήστου Σάββα , στην προσπάθεια να βρει το ρυθμό που χρειάζεται μέχρι το τέλος της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος .

ARIS WBC | Ήττα από τον Παναθλητικό για τις Νεάνιδες 58-44 | 23 φωτογραφίες από το GrSpotakia

Αν και στο πρώτο μισό του αγώνα οι Νεάνιδες του Άρη ήταν κοντά στο σκορ ,κλείνοντας το πρώτο δεκάλεπτο προηγούμενες με  10-15  και το ημίχρονο 25-23 , στο υπόλοιπο του παιχνιδιού δεν διατήρησαν τον ίδιο ρυθμό και ηττήθηκαν με 58-44 (47-37 3ο δεκάλεπτο) .