ARIS WBC | Εκτος έδρας αποστολή στις Σέρρες

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ) Α! ΓΥΡΟΣ 9η Αγωνιστική 15/12/19 |12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (10/12/19)
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ15 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ14 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ14 ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ13 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ13 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ12 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ12 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟ12 ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ11 ΜΕΝΤ9 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ9 ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ9

Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ 79-103 | HL | Φύλλο αγώνα| Βαθμολογία | Επόμενη αγωνιστική

Δεκάλεπτα: 25-28, 35-50, 58-75, 79-103

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Πράττος-Τζιοπάνος Γ.

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος-Κόρκας): Μπρουκς 4, Λαζαρίδης 5(1), Μπαλτζόπουλος 2, Πετανίδης 2, Πουλιανίτης 20, Νησιώτης 18(2), Ζώτος 17, Νέσης 6, Καπινιάρης 5.

ΧΑΝΘ (Νικολαϊδης Ι.): Βαζούκης7(1), Στεφανίδης17(4), Απαζίδης10, Θεοδωρίδης 21(7), Μπαλάσκας 13(3), Ιωαννίδης 13(1), Κουτουξίδης 11, Καραγεωργίου 6, Τσιριλάκης 5.

Η βαθμολογία
1. ΧΑΝΘ          2          103-79 24
2. Δόξα Λευκάδας      2          82-58   24
3. ΓΣ Φαρσάλων         2          82-71   11
4. ΓΑΣ Κομοτηνή         2          72-62   10
5. ΠΑΣ Γιάννινα          2          77-70   7
6. Στρατώνι     2          72-67   5
7. ΑΟ Πολυγύρου       2          68-64   4
8. Μαχητές Πειραματικό Πεύκων     2          71-70   1
9. ΕΚ Καβάλας 1          70-71   -1
10. Πρωτέας Γρεβενών          1          64-68   -4
11. Εσπερος Λαμίας   1          67-72   -5
12.  Γέφυρας           1          70-77   -7
13. Ερμής Λαγκαδά    1          62-72   -10
14. ΠΣ Ευκαρπίας       1          71-82   -11
15. Αίας Ευόσμου      1          79-103 -24
16. Ευρώπη Πευκοχωρίου     1          58-82   -24

Η επόμενη Αγωνιστική (2η, 13/10)

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΠΣ Ευκαρπίας
ΕΚ Καβάλας – Ερμής Λαγκαδά
Εσπερος Λαμίας – Μαχητές Πειραματικού
Γέφυρα – Στρατώνι
Δόξα Λευκάδας – ΠΑΣ Γιάννινα
Πρωτέας Γρεβενών – ΚΑΟΧ
ΧΑΝΘ – Πολύγυρος
Φάρσαλα – Αίας Ευόσμου

Παρακολουθείστε τα στιγμιότυπα του αγώνα και εγγραφείτε στο κανάλι μας στο YouTube


ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *