Μακεδονικός | Δοκιμαστικές προπονήσεις - Tryouts

Η ακαδημία μπάσκετ του Μακεδονικού ανακοινώνει την έναρξη δωρεάν δοκιμαστικών προπονήσεις, για όλους όσους επιθυμούν να ενταχθούν στο σύλλογο με σκοπό την ενίσχυση των τμημάτων υποδομής τους.

Οι προπονήσεις θα είναι ανοιχτές κάθε Πέμπτη και αφορούν σε αγόρια γεννημένα από 2002 έως 2014 τα οποία θα ενημερώνονται για το πρόγραμμα των επόμενων προπονήσεων μέσω της γραμματείας του Μακεδονικού.

Στην ακαδημία μπάσκετ του Μακεδονικού παρέχονται οι κατάλληλες βάσεις για την εκμάθηση του αθλήματος από καταρτισμένους και έμπειρους προπονητές, δίνοντας την δυνατότητα στους αθλητές να γνωρίσουν από κοντά αρχικά την μεγάλη οικογένεια του Μακεδονικού, τους προπονητές, τις συνθήκες δουλειάς, καθώς και την αγωνιστική φιλοσοφία του συλλόγου πάνω στο άθλημα του μπάσκετ, με σκοπό κάθε αθλητής να διεκδικήσει το όνειρό του.

Για περισσότερες πληροφορίες ή δηλώσεις συμμετοχής οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο οργάνωσης της ακαδημίας του Μακεδονικού, Κώστα Παπαχρήστου στο 6972.030…

Τουρνουά Διαμερισμάτων 2004 το Σάββατο (21-10-2017). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί.


Το Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017 στο γήπεδο Μικρας Β΄ συνεχίζεται το τουρνουά Διαμερισμάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ για αθλητές γεννημένους το 2004 με το εξής πρόγραμμα.


Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 να βρίσκονται το Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017 στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 8:30 για τον αγώνα ΒΟΡΡΑΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ

                           ΒΟΡΡΑΣ                                                         
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
4. Καρακάσης Νικόλαος ΑΣ ΠΑΟΚ
5. Νεϊθαν Μοσέρ ΑΚ Πανόραμα
6. Μεταξάς Γεώργιος ΑΣ Αρης                
7. Παπαστεργίου Ιωάννης ΜΑΣ Μαντουλίδης                                                                                                          
8. Παπαδόπουλος Γεώργιος ΑΣ Χορτιάτη
9. Κωνσταντινίδης Θεόδωρος Πήγασος 24
10. Κίσογλου Θεόδωρος ΜΑΣ Μαντουλίδης
11. Παπαθανασίου Δημήτρης
   Ελλην. Ακαδ. Καλαμαρ.                                             
12. Γκατζιούρας Κων/νος ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός
13. Μάντης Κυριάκος ΒΑΟ                
14. Χαβαλές Στέλιος ΧΑΝΘ                
15. Κόκκινος Γεώργιος ΑΟΕΑ                
16. Φίτσιος Πασχάλης ΑΣ Χορτιάτη      
17. Γκιβίσης Αλέξανδρος Αχιλλέας Τριανδρίας
18. Παπαδόπουλος Αβραάμ ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΝΑΤΟΛΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ

4. Μιχαλόπουλος Στέφανος Μαραθών
5. Τσολομύτης Αργύρης ΑΕ Πυλαίας
6. Ξανθίδης Γεώργιος ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός
7. Βασιλόπουλος Πέτρος Απόλλων Καλαμαριάς
8. Μπάρας Αχιλλέας ΜΑΣ Μαντουλίδης
9. Διαβάτης-Βογιατζής Αχιλλέας ΚΟΘ
10. Νεόφυτος Αντώνης ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός
11. Κουτέλης Δημήτρης  ΑΟ Αρετσού
12. Γεωργιάδης Θεμιστοκλής ΜΑΣ Μαντου
13. Νάνος Ιωάννης Ζέφυρος 02
14. Κολούσης Δημήτρης ΑΟ Αρετσούς
15. Γκιομίσης Γεώργιος Ζέφυρος 02
17. Ωραιόπουλος Παναγιώτης Απ.Καλαμαριάς
16. Κωνσταντινίδης Αναστάσιος ΑΚ Αστέρια



Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 να βρίσκονται το Σάββατο  21 Οκτωβρίου 2017 στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 9:30 για τον αγώνα ΔΥΣΗ – ΚΕΝΤΡΟ

                        ΔΥΣΗ                                                                    
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
4. Κανακάρης Θεόδωρος Μετεωρίτες
5. Πιπιλιός Ιωάννης Αετός Φιλύρου
6. Κατσαγιάννης Βαγγέλης ΔΕΚΑ        
7. Γιαννακίδης Γεώργιος Όλυμπος        
8. Κατσόμαλλος Λευτέρης ΔΕΚΑ        
9. Γιαλαμάς Αλέξανδρος Αετός Φιλύρου
10. Μπούτζιος Ηλίας ΓΣ Ηρακλής      
11. Τσιμερίκας Βαγγέλλης ΔΕΚΑ        
12. Μενεξές Χρήστος Αθλέτικο                
13. Μπούτζιος Νικόλαος ΓΣ Ηρακλής        
14. Μαζετζής Βασίλης Όλυμπος              
15. Κεσκερίδης Αντώνης Αετοί Πολίχνης        
16. Γιαννόπουλος Ιωάννης Αετοί Πολίχνης
17. ΤζιακόπουλοςΙωάννης Πύργος Χαλάστρας
18. Καραγιάννης Κων/νος ΧΑΝΘ        
ΚΕΝΤΡΟ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΟΜΑΔΑ

4. Μιχαηλίδης Μάριος Μετεωρίτες
5. Καλογιάννης Χρήστος Αριστοτέλης Στ
6. Ψαρράς Φώτης  Κεραυνός Αγ. Παύλου
7. Μπουτσιούκης Απόστολος Μακεδονικός
8. Τουφεκτσής Γεώργιος ΓΣ Ηρακλής
9. Μαυρονάνος Θανάσης  Κερ Αγ.Παύλου
10. Αλεξάκης Γεώργιος Αριστοτέλης Σταυρο
11. Παλκογιάννης Χρήστος ΣΑΑΚ Ανατόλια
12. Τσιούρας Αχιλλέας ΧΑΝΘ
13. Παπαδόπουλος Αναστάσιος Μετεωρίτες
14. Βαρελίδης Χρήστος Κερ Αγ. Παύλου
15. Παπαδόπουλος Χρήστος  ΓΣ Ηρακλής
16. Πανούδης Νίκος ΑΣ Ασβεστοχωρίου
17. Καραθανάσης Αντώνης Αριστ.Σταυρού
18. Καραντώνας Ιωάννης ΧΑΝΘ


ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *