Ηρακλής - Άρης 34 - 54 Κύπελλο Γυναικών ΕΚΑΣΘ

Παρακολουθείστε τα στιγμιότυπα του αγώνα μπάσκετ του κυπέλλου γυναικών τηε ΕΚΑΣΘ , μεταξύ του Ηρακλή (Κ18) και του Άρη (Κ18)  .

Μη ξεχάσετε να εγγραφείτε στο κανάλι μας στο Youtube 




Δείτε τις φωτογραφίες της ημέρας και ακολουθείστε μας στο facebook , Instagram , Twitter





















Πρωτάθλημα Νεανίδων 2016-2017 (Πρόγραμμα)




Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
27/09/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
27/09/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
27/09/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
27/09/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
27/09/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
27/09/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
04/10/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
04/10/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
04/10/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
04/10/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
04/10/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
04/10/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ε.Ο.Σ.0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
11/10/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
11/10/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
11/10/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
11/10/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
11/10/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
11/10/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
18/10/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
18/10/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
18/10/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
18/10/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
18/10/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
18/10/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
01/11/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
01/11/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
01/11/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ε.Ο.Σ.0-0
01/11/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
01/11/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
01/11/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
08/11/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
08/11/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
08/11/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
08/11/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
08/11/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
08/11/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
15/11/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
15/11/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
15/11/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
15/11/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
15/11/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
15/11/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
22/11/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
22/11/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
22/11/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
22/11/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
22/11/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
22/11/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
29/11/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
29/11/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
29/11/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
29/11/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
29/11/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
29/11/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
06/12/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
06/12/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
06/12/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
06/12/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
06/12/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
06/12/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
13/12/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
13/12/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
13/12/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
13/12/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
13/12/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
13/12/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-Ε.Ο.Σ.0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
20/12/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
20/12/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
20/12/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
20/12/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
20/12/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
20/12/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
10/01/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
10/01/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
10/01/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
10/01/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
10/01/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
10/01/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
17/01/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
17/01/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
17/01/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
17/01/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
17/01/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
17/01/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
24/01/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
24/01/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
24/01/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
24/01/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
24/01/1721:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
24/01/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
31/01/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
31/01/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
31/01/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
31/01/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
31/01/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
31/01/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
07/02/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
07/02/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Ε.Ο.Σ.0-0
07/02/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
07/02/1721:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
07/02/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
07/02/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
14/02/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
14/02/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
14/02/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
14/02/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
14/02/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
14/02/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
21/02/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
21/02/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
21/02/1721:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
21/02/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-Ε.Ο.Σ.0-0
21/02/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
21/02/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
28/02/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
28/02/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
28/02/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
28/02/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
28/02/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
28/02/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
07/03/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
07/03/1721:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
07/03/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
07/03/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
07/03/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ε.Ο.Σ.0-0
07/03/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
14/03/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
14/03/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
14/03/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
14/03/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
14/03/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
14/03/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *