Iatridis Konstantinos #Coast to Coast Dunk

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016-2017


Α' Φάση

1ος Όμιλος
1. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
2. ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
4. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
5. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
6. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ
7. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
8. ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
9. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
10. ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
11. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘ.
12. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
---------------------------------
1η Αγωνιστική - Κυριακή 18/09/2016
01. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛ. ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
02. ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
03. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘ.
04. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
05. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
06. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 25/09/2016
13. ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α4
14. ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α6

3η Αγωνιστική - Κυριακή 02/10/2016
17. ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α5

18. ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α14

2ος Όμιλος
1. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
2. ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
3. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4. ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ
5. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
6. ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
7. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
8. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
9. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
10. xxxxx
11. ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
12. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
---------------------------------
1η Αγωνιστική - Κυριακή 18/09/2016
07. ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
08. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
09. ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
10. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - xxxxx 
11. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
12.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 25/09/2016
15. ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α8
16. ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α7

3η Αγωνιστική - Κυριακή 02/10/2016
19. ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α16
20. ΝΙΚΗΤΗΣ Α11 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α15

Β'Φάση / Κυριακή 09/10/2016
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
3. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
4. ΑΣ ΠΑΟΚ
5. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
6. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
7. ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
11. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
13. ΝΙΚΗΤΗΣ Α17
14. ΝΙΚΗΤΗΣ Α18
15. ΝΙΚΗΤΗΣ Α19
16. ΝΙΚΗΤΗΣ Α20
---------------------------------
21. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
22. ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
23. ΝΙΚΗΤΗΣ Α19 - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ
25. ΝΙΚΗΤΗΣ Α20 - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
26. ΝΙΚΗΤΗΣ Α17 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
27. ΝΙΚΗΤΗΣ Α18 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
28. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Κυριακή 18/12/2016
29. ΝΙΚΗΤΗΣ Α25 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α23
30. ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α27
31. ΝΙΚΗΤΗΣ Α26 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α24
32. ΝΙΚΗΤΗΣ Α22 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α28


Δ'Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Παρασκευή 24/03/2017
33. - 
34. - 


Μικρός Τελικός/ Κυριακή 26/03/2016
35. Ηττημένος Α33 - Ηττημένος Α34


Τελικός/ Κυριακή 26/03/2016
36. Νικητής Α33 - Νικητής Α34 


ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *