ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Ηρακλής - Γαλάζιοι 76-60 Κ20 Highlights | Με ανατροπή

Καλό παιχνίδι στο Ιβανώφειο , με την ομάδα των Γαλάζιων να παίζει ποιο δυνατά στο πρώτο μισό και να έχει το προβάδισμα . Στο δεύτερο ο Ηρακλής έπαιξε καλύτερα , έβγαλε πολύ καλές συνεργασίες και έκανε την ανατροπή .

Στο πρώτο δεκάλεπτο οι δυο ομάδες ήταν μαζί στο σκορ με την ομάδα των Γαλάζιων να παίζει καλύτερα και να προηγείται με 17-22.
Στο δεύτερο δεκάλεπτο ο Ηρακλής ισορρόπησε το παιχνίδι και το τέλος του ημιχρόνου η διαφορά πήγε στον πόντο (32-33).
Από τα μισά του τρίτου δεκαλέπτου και έπειτα , ο Ηρακλής κυριάρχησε και αφού πρώτα πήρε το προβάδισμα , έχτισε μια   διαφορά ασφαλείας , την οποία διεύρυνε μέχρι το τέλος.

Δεκάλεπτα : 17-22,32-33,61-50,76-60.

Παρακολουθείστε τα στιγμιότυπα του αγώνα και μη ξεχάσετε να εγγραφείτε στο κανάλι μας στο Youtube