ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

ΒΑΟ - ΓΑΣ Βασιλικών 88-67

Πολύ δυνατά ξεκίνησε το παιχνίδι ο ΒΑΟ και προηγήθηκε με 16-3. Στο επόμενο διάστημα ο ΓΑΣ Βασιλικών ισορρόπησε και πλησίασε στους τρεις , κλείνοντας το πρώτο δεκάλεπτο στο 21-15.
Στο δεύτερο δεκάλεπτο έγινε ένα σκληρό και δυνατό παιχνίδι . Παρ όλα αυτά ο ΒΑΟ κατάφερε να πάρει μεγάλη διαφορά δίνοντας την ευκαιρία στο Χριστοφορίδη να χρησιμοποιήσει όλους τους μικρούς παίκτες , όπως τον Ταζόπουλο και τον Πισιώτη οι οποίοι δεν υστέρησαν και κράτησαν τη διαφορά άνω των είκοσι πόντων, έως το τέλος του ημιχρόνου .
Στο 2ο ημίχρονο ο ΒΑΟ απλά κράτησε τη διαφορά και πήρε στο τέλος ακόμη μια νίκη , η οποία τον κρατάει ψηλά στη βαθμολογία της Α ΕΚΑΣΘ..

Δεκάλεπτα : 21-15,53-30,73-51,88-67

Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.