ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Βαθμολογία ,αποτελέσματα και επόμενη αγωνιστική στην Α2 μπάσκετ γυναικών| 1ος και 2ος όμιλος


1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αρης Πετρούπολης-Σπόρτιγκ  73-90
ΓΣ Ηλιούπολης-ΟΑ Χανίων 81-58
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αγία Παρασκευή  50-53
Ελευθερία Μοσχάτου-Μελίσσια  71-41
ΓΑΣ Καλυβίων-Ανταγόρας Κω  94-55
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Προφήτης Ηλίας 65-60

ΓΣ Ηλιούπολης-ΟΑ Χανίων 81-58
Διαιτητές: Χουγιάζος-Παπαδημητρόπουλος
Δεκάλεπτα: 16-12,  33-29, 53-39, 81-58
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Γερεουδακης-Στανελος): Ευαγγελατου Α. 5(1), Κουταλιανου, Μηνα, Θεοδωρου 24(1) , Καλοπητα, Στεφανου Α. 2, Πετρακη 4, Βιντζιλαιου 16(1), Οικονομιδου 21, Ντανου 9(1), Κονταρη, Στεφανου Κ.
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (Κασικτσόγλου): Πρασιανακη, Χαλιβιδου, Παπαμαρκακη 15(3), Κασωμενου 6, Ακριβου 5(1), Κουφογιαννη 14, Καζαντζη, Δασκουλιδου 2 , Ψυχογιου 16(3), Σκορδιλακη, Σκουμπακη.

ΕΦAO Ζωγράφου –Αγία Παρασκευή 50-53
Διαιτητές: Χριστοδουλάκης, Κούλης
Δεκάλεπτα : 10-11, 27-28, 35-46, 50-53
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Βερροιόπουλος , Χαϊκάλη):  Βυζεντίνη , Ζουμπεράκη 2, Ισκίογλου 14 , Ζουρνή 21, Πατέρα 3, Ψαρρού , Κελλάρη 10, Μάνου Βάσιου
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Αναγνωστόπουλος Στρατάκος) Πεσκατζίου 2, Γκάνια 7(1) , Χρήστου 2, Βαμβακά Κλείτσα 8(1) Πετυχάκη Σοφ. , Πολιτοπούλου 9, Πετυχάκη Χρ. 9Αμίτση , Κούκη 16(1) Δαμουλά

Αρης Πετρούπολης – Σπόρτιγκ 73-90
Διαιτητές: Αντωνιάδης, Σιδερης
Δεκάλεπτα: 18-24, 30-56, 50-76, 73-90
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Γιαννουλάκης – Τσουμάνη): Γούλα Φ. 4, Ναυροζίδου 8(2), Γούλα Π. 3, Μαρίνη 1(1), Βιντζηλαίου Α. 32(2), Καββαδία, Πλούμπη 4, Αρβανίτη 2, Ανωγειανάκη 6, Λιγκρή 2, Φάσουρα, Κομμάτα.
ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Σόφτσης – Παπαγιάννος): Τσαφαρά 15(5), Φουράκη Β. 6(2), Καραμπάτσου 2, Κριμιτζά, Σιαλάι 6(2), Ιωαννίδου 22(7), Δανδουλάκη Μ. 17, Νίξινα 4, Δανδουλάκη Α. 2, Καράλη 3, Φουράκη Στ. 15.

ΓΑΣ Καλυβιων - Ανταγόρας Κω  94-55
Διαιτητές: Κιουλάφας- Καραμπιτσάκος
Δεκάλεπτα: 27-16, 43-30, 68-47, 94-55
Γ.Α.Σ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ (Αναγνώστου): Παζαρίδη 5, Σταμάτη 4, Καμμένου 14(4), Κοντογιάννη 7, Ρετζεπέρη 20, Αξιοπούλου 1, Πολίτη 8, Μαστρογιαννίδου 9, Γκίνη 3(1), Αυτζή 8(1), Καλημέρη 2, Τσουκαλά 12.
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ (Παπούλης): Κουζούκα, Κασάπογλου 24(1), Φραζή, Σαράγια, Πατμίου, Βελούδου 18(1), Τόσκα 6, Σβύνου 5, Στάκκου, Δρεττάκη 2, Χατζηνικολάου.

Ελευθερία Μοσχάτου-Μελίσσια  71-41
Διαιτητές: Κοτσώνης-Σκουλαρίκης
Δεκάλεπτα :  24-11 , 38-24 , 53-34 , 71-41
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ( Τσαραπατσάνης, Παπαναστασίου ): Κακλέα 13 (3), Τζουγκράκη 10 (1), Χελιώτη 17, Μίχου 8, Ζαχαράκη 4, Σπαθάρη 12 (2), Καλάγια , Μπάμπη , Ορφανού , Ξεπαπαδέα 5,  Καρανάσιου 2,  Κρίτσαλου.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ  ( Μάλαμα, Οικονόμου ): Καραβέλη  10, Κουρούβανη , Δούρου, Κοιλιαρίδη 16 (1), Αθανασίου 4, Χιώτη 4, Θεοδώρου 2, Γιαννακοπούλου 2, Κανέλλου 3,

Κρόνος Αγίου Δημητρίου-Προφήτης Ηλίας 65-60
Διαιτητές: Καλογριάς, Τούσης
Δεκάλεπτα: 24-10, 34-29, 51-42, 65-60
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Πρασσά): Δασκαλοπούλου 16(1), Ουζούνη, Χόντο, Κωνσταντίνου 2, Σιγάλα 5, Ρούτση, Πανταζή 18, Γκέργκι 9, Ξάνθου 4, Γασπαράτου 4, Ζουρτσάνου 4, Μήτση 3.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Αρχοντάκη 4, Δροσωτάκη 3, Σπύρη, Τζάρου 2, Νεαρχάκου 9, Κουτσοδήμου 7, Παπαϊωάννου, Οικονομάκη Ζ. 14(1), Πούλη 9(1), Τσελεπίδου, Οικονομάκη Κ. 12.

Βαθμολογία

1. Σπόρτιγκ  8
2. Ελευθερία Μοσχάτου 8
3. Μελίσσια 7
4. ΓΑΣ Καλυβίων 6
5. ΓΣ Ηλιούπολης 6
6. Αγία Παρασκευή 6
7.  Αρης Πετρούπολης 6
8. ΟΑ Χανίων 6
9. Κρόνος Αγ. Δημητρίου            6
10. Ανταγόρας Κω 5
11. ΕΦΑΟ Ζωγράφου 4
12. Προφήτης Ηλίας 4

Επόμενη αγωνιστική (5η, 12/11)

Ανταγόρας Κω-Ελευθερία Μοσχάτου
Μελίσσια-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Αγία Παρασκευή-ΓΣ Ηλιούπολης
ΟΑ Χανίων-Αρης Πετρούπολης
Προφήτης Ηλίας-ΓΑΣ Καλυβίων
Σπόρτιγκ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πανσερραϊκός-ΑΕ Πυλαίας  51-64
Ολύμπια Λάρισας-Τιτάνες Δράμας  62-40
Ασπίδα Ξάνθηςμ-Απόλλων Καλαμαριάς  42-63
ΕΟ Σταυρούπολης-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 39-53
Ναύαρχος Βότσης-Αρης 34-66
Ηρακλής – Πιερικός Αρχέλαος 66-47

Αναλυτικά τα παιχνίδια

Ολυμπια Λάρισας – Τιτάνες Δράμας 62-40
Διαιτητές: Χρυσάφης, Χατζημπαλίδης
Δεκάλεπτα: 19-13, 38-20, 42-31, 62-40
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (Λότφι): Μιχαηλίδου, Δολαψάκη 2, Σολωμού 11, Σουλιώτη 12, Ντριστέλα 7, Παπαστεργίου 2, Λιάσκου 2, Σκαρλή 2, Μαγδαλιανίδου 2, Κουτσουνούρη 14(1), Μπενέκη 8.
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Καρατσομπάνης):  Τερλίδου, Μαραγκού 5(1), Καριώτη 2, Τόγα 4, Γαϊτάνη Α. 5, Τζιαμπάζη 3(1), Γαϊτάνη Ε. 13(2), Γιαντσιώρη 8, Βαρσάμη, Αθανασιάδου, Αρσένογλου.

Ηρακλής – Πιερικός Αρχέλαος 66-47
Διαιτητές: Ιορδανίδης – Κουφούδης
Δεκάλεπτα: 15-11, 27-19, 41-40, 66-47
ΗΡΑΚΛΗΣ (Κακιούσης-Λαμπρόπουλος): Τσουμπερλή 8, Παπαβασιλείου 5, Γιαννοπούλου, Καλογρίδου, Γιαννούδη, Μυγδαλιά 6, Σιδηροπούλου, Δημητριάδου 1, Τζιότζιου 6, Λογδανίδου 23, Τζέλου, Θωμά 17 (5).
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Τσιρογιάννη): Καραλή, Γκρίτζαλη, Αμβρακίδου, Ζουγκουρίδου 17 (2), Φλώρου 15, Γκοτζαμάνη 7, Λάππα 1, Μπαγκλαρίδου, Παντζιάλα, Καρατάσιου, Μουστακίδου 7, Δημητριάδου.

ΕΟ Σταυρούπολης – Αναγέννηση Ν.Ρυσίου 39-53
Διαιτητές: Τσαρδούλιας, Λαϊδης
Δεκάλεπτα: 17-12, 19-25, 28-35, 39-53
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δρακουλίδης): Ανδριανοπούλου, Γρηγοριάδου, Χαλκίδου, Πεχλιβανίδου Δ. 11, Πεχλιβανίδου Σ. 5(1), Βέκιου 9(3), Κανέλλογλου 11, Δεληγιάννη,  Αντωνιάδου 2.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη): Καμπίτση 9(3), Εμμανουηλίδου2 , Καλομιτσίνη 4, Κουλακιώτη 13(1), Ψαρρά 4, Τζίκου 11, Παπαδάκη 10, Βασλαματζή.

Ναύαρχος Βότσης – Αρης 34-66
Διαιτητές: Μαλτέσιος-Αγραφιώτης Γρ.
Δεκάλεπτα: 6-15, 11-33, 20-48, 34-66
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (Μαυρίδης-Μακροδημητρίου): Χρυσοστομίδου 11, Καζαντζή Σπ. 7, Αραμπατζή, Καζαντζή Στ. 11(1), Βαρδαλή, Τερεζή Ν., Παπανικολάου 2, Τσελεμπή 3.
ΑΡΗΣ (Κουλακιώτης-Ξενίδης): Καραβέλη 7(1), Κωστανάκη 5(1), Γράψα 15(1), Γιαννουσίου, Βαντσιούρη, Αντωνιάδου 11, Γκρίτζαλη 4, Βεντούρα 9, Γκομπετζίσβίλι 2, Πλατσά 2, Λαγκαδιώτου 3(1), Μπουντούκα 8.

Πανσερραϊκός – ΑΕ Πυλαίας 51-64
Δεκάλεπτα: 11-20, 17-26, 33-41, 51-64
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ (Δώδος): Χωλοπούλου 15(1), Πιτσιάβα, Τσάντα 11(2), Πελτέκη 1, Κουτούση 15, Χύσα, Μπακιρτζίδου 9.
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ  (Λίτσου): Μπαλλά 2, Πετρίδου, Κατσαμούρη 1, Λάλου 19, Σταμπή 10(2), Καραμπατζάκη 19(1), Παπαρδέλα 7(1), Τζήμου 6, Βατσιτσίδου.

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Καλαμαριάς 42-63
Δεκάλεπτα: Λαδάς, Καλέσης
Διαιτητές: 3-17, 15-39, 24-48, 42-63
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ-Ουστά 3(1), Τσακίρη 9, Κουτρουβέλη, Καρακώστα, Σακουλάκη 7, Κάραλη 2, Σιγιώργη, Μαμαλίγκατζη 2, Βαρελτζή 3, Χατζή-Χαλίλ , Σουλιώτη 12, Καραλίδου Β. 3, Χαλκίδου 2.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου 3(1), Αντωνιάδου 19(2), Οικονόμου 8, Αρσένογλου 6, Ευσταθίου, Σιφναίου 4, Διαμαντίδου, Καϊμακτσή 4, Παπαϊωάννου 4, Θωμάρεϊς 5(1), Τσίτσου 5, Παλλάνη 5(1).

Βαθμολογία

1. Αρης 8
2. Απόλλων Καλαμαριάς 7
3. Ηρακλής 7
4. ΑΕ Πυλαίας 7
5. Πανσερραϊκός 7
6. Ολύμπια Λάρισας 6
7. Τιτάνες Δράμας 6
8. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 6
9. Πιερικός Αρχέλαος 5
10. Ναύαρχος Βότσης 5
11. Ασπίδα Ξάνθης 4
12.EΟ Σταυρούπολης  4

Eπόμενη αγωνιστική (5η, 12/11)

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Ηρακλής
Πιερικός Αρχέλαος-Ασπίδα Ξάνθης
Απόλλων Καλαμαριάς-Ολύμπια Λάρισας
Τιτάνες Δράμας-Πανσερραϊκός
Αρης-ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΕ Πυλαίας-Ναύαρχος Βότσης

Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.


ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *