ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 15/11/2017 | ΕΚΑΣΘ


Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης

21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κοτσώβολος


Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ :

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντεράκη, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης

21:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Κωστής, Κοέν

21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος, Ηλιάσκος

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χατζηχαρίσης, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης

21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΤΕΓΟΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. ΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης, Γρούτα

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Φωστηρίδου, Στεφανίδου

20:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β


Προκριματική φάση ΝΕΩΝ:

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος

21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σακαλής, Κούδας

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου

21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΜΠΑΪΟΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Παραδείση

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Λιούτσιας

19:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ, Αρβανιτίδης

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :

20:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΜΕΝΤ ΣΤΟΥΜΠΟΣ , ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *