ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής 12/11/2017


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α

16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δαουλτζής, Λαζόγλου

20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Ντάγκας, Τασιώνα

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Δήμας, Παπαδόπουλος Μ

18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Κωτσόβολος

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ Ε.Α.Α.Θ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Χ#ιωάννου, Τουκμενίδου

20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ~ ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΤΡΑΚΑΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Καραμπουρνιώτη, Παραδείση

20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Τερζίδης

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΑΣΤΕΡΕΣ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Σωτηριάδου, Βουλώνη

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ,
ΜΟΣΧΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Μούστος, Σκαλιστής


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Καραγεωργόπουλος

20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
Γραμματεία: Κόντος, Κράντα

11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι

21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Προεστού

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Κωστής

13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Παπαδόπουλος Κ

13:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου

12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΜΠΑΪΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Χρηστίδης

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ηλιάσκος

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χατζέλης

18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΤΡΑΚΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Αλεξανδρόπουλος

11:45 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης

15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΜΠΑΪΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης

19:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Ακριτίδης

19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Κοέν

18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου

14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Σακαλής

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Δαουλτζής

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Παπαδόπουλος Μ

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΔΙΒΟΛΗ Ε, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Καραγεωργόπουλος

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου

20:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης

13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης

14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
παλιό Γραμματεία: Ιωαννίδης, Κοέν

12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Αλεβιζάτος

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

9:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

12:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Φωστηρίδου
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *