ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

ΕΚΑΣΘ | Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου 11/11/2017


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Σακαλής

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Σακελλαρίου, Αλεξανδρόπουλος

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Μπενάκη Ν., Τουκμενίδου

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντοπούλου Γ., Ιακωβίδου

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Μπάρμπας Ι., Βουλώνη


Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :

17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
νέο Γραμματεία: Βασιλείου, Κούλλιας

18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΧΑΝΘ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Κιλαζίδου

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Λιούτσιας

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΜΠΑΪΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Παπαδόπουλος Μ

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κράντα

20:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ

18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας

17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι.

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Δαουλτζής

19:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου

20:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΔΕΚΑ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης

18:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης

19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Καλπακίδου

18:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς

14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης

16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Λιούτσιας

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ '24
ΤΕΓΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν

21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Κιλαζίδου

17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ντουβαλέτης

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΔΕΛΛΑΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Γαλάνη Π.

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
ΜΟΣΧΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Διαμαντοπούλου Χ


Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :

15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΤΡΑΚΑΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Καλογιαννίδης

20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΜΙΜΗΚΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΔΗΜΟΥ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Χ#ιωάννου

14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΔΙΒΟΛΗ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης

10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, CLAUDIA
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου


TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004 :

8:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΕΝΤΡΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *