ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (10/11/2017) | ΕΚΑΣΘ


Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ 

21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΓΡΑΙΚΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Χατζέλης, Ηλιάσκος

20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου, Κωτσόβολος

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Σαράφης, Μισιρλόγλου

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ., Κολοκυθάς

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Καραμπουρνιώτη, Παπαδόπουλος Κ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΔΕΛΛΑΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Ανανιάδης, Μπεκιάρης

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Μαρβάκη Ι., Αλεξανδρόπουλος

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΤΖΙΜΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Κάτσης, Καραγεωργόπουλος

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΓΑΖΕΤΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τερζίδης, Βουδούρης

21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΛΑΤΕΛΛΑ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Σκαλιστής, Παραδείση

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ
ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν, Λεονταρά

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Βουζούκου, Κούλλιας


Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κόντος

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ Ε.ΔΗ.Λ.
 ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Σακελλαρίου, Στεφανίδου

21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Σακαλής, Κούδας

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντοπούλου Γ., Σακάρογλου

21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Αστερνός, Λιούτσιας

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού, Τουκμενίδου

21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης

21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΚΑΡΑΒΑΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Μούστος, Πασχαλίδου

21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
ΤΣΟΥΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Δήμας, Βουλώνη


Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
 ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Μέρμιγκας, Δαουλτζής

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΜΠΑΪΟΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

21:15 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
ΤΕΓΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *