ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (Κυριακή 05.11.2017) της ΕΚΑΣΘ


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Διαμαντοπούλου Χ., Δρακοπούλου

18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Παπαθανασίου, Σωτηριάδου

19:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΔΕΛΛΑΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης

15:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Δήμας, Μούστος


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς

14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ Ε.Α.Α.Θ.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Δαουλτζής, Ανανιάδης

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ '24 ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κωστανάκη, Ιακωβίδου

21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Διμπιτούζης Π., Σκαλιστής

20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Παπαθανασίου, Σωτηριάδου

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, CLAUDIA
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Βουλώνη

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου

14¨30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής

18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ, ΚΟΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Ηλιάσκος

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Μπουρνάς

18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Β.Α.Ο.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Λιούτσιας

21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Λιούτσιας

19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι

15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ,ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου

13:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ,ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Χατζέλης

13:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΜΠΑΪΟΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ.

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τόλιου, Γαλάνη Π

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΠΑΪΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Πισκιούλης

15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Καλπακίδου

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΜΑΓΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τσιολακίδου, Φωστηρίδου

11:45 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω.
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Δαουλτζής

14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ICBS 2009
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου

15:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Ιωαννίδης

14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Καλογιαννίδης

17¨00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Σαλιμπασόγλου

11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Κάτσης

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Κάτσης

15:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Λαζόγλου

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν

12¨30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α.,

12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Χ''ιωάννου
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *