ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (04/11/2017) ΕΚΑΣΘ


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.ΔΗ.Λ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Ιακωβίδου, Δαουλτζής

19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δήμας, Πασχαλίδου


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Κωτσόβολος

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντοπούλος Γ., Αλεξανδρόπουλος

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Παπαθανάσιου, Παπαδόπουλος Μ


Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :

20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Παραδείση

17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΔΕΛΛΑΣ
νέο Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου

12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Βουλώνη

20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Τσολακίδης, Σκαλιστής

20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ
ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Παπαδόπουλος Μ

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΡΑΤΤΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου

14:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι

19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης

15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Κωτσόβολος

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ICBS 2009
ΓΡΑΙΚΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Χρηστίδης

18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σακάρολγου, Ηλιάσκος

20:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.,
Γραμματεία: Σαμαρά, Γρούτα

17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΚΟΥΣΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας

20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΚΑΣΟΛΗΣ , ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου

15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ

21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΤΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Παληογιάννη

16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ,
KOZDROWSKA
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου

21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Λιούτσιας

14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ '24
ΚΑΡΑΒΑΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Βασιλείου

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΤΣΟΥΛΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Βασιλείου

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :

17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ

12:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης

19:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Ε.Ο.Σ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β.,
ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Αστερνός

16:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου

19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Λιούτσιας

14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα

19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης

TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004 :

8:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΔΥΣΗ ΑΖΑΣ, ΡΑΠΤΗΣ

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΕΝΤΡΟ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Κοέν
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *