ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (03/11/2017)


Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00  ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ~ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:Κουκουτζέλης, Καπούλα, Σακαλής

21:30  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.~ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
 ΑΜΠΣΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία:Φωστηρίδου, Σακάρογλου, Στεφανίδου

21:30  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.~ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία:Κωστανάκη, Σαραφοπούλου, Κούδας

21:30  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ~ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣΤΖΙΜΑ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:Κράντα,Μιχαηλίδου Γ., Κόντος

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.~ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ.
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία:Ιακωβίδου, Τζήκα, Βαρυτιμίδης

21:30  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ  ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ~ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κολοκυθάς

21:15  ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.~Α.Ο.Ε.Α.
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία:Τόλιου, Γούτη, Μισιρλόγλου

21:45  ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ  ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ~ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:Τσολακίδης, Δρακοπούλου, Παραδείση

21:30  ΜΙΚΡΑΣ 2  ΒΕΡΓΙΝΑ~Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:Μπενάκη Ν., Βουλώνη, Βουδούρης

21:45  Ν.ΡΥΣΙΟΥ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ~ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία:Κοέν, Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης

21:45  ΠΥΛΑΙΑΣ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ~Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία:Κωστοπούλου, Τασιώνα, Προεστού

21:45  ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.~ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 
ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία:Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Λεονταρά

21:45  ΘΕΡΜΗΣ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ.~ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΓΑΖΕΤΑΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:Γκανάλας, Παπαθανασίου, Βασιλείου

21:30  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.~ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία:Σαλιμπασόγλου, Δήμας, Κούλλιας


Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ~ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία:Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς

20:00  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ~ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία:Αναστασιάδου, Φωστηρίδου, Σακάρογλου

19:30  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ.~ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία:Μιχαηλίδου Π., Ζαφειριάδου Α., Μαρβάκη Ι

21:00  ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ~ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΒΑΙΤΣΗΣ
Γραμματεία:Δαουλτζής, Χατζέλης, Ηλιάσκος

21:45  25ο Δημ.Σχολείο  ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ~ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ
ΜΟΣΧΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία:Γεωρδιάδου, Τερζίδης, Λιούτσιας

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..~ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία:Μέρμιγκας, Διμπιτούζης Π., Μαρβάκης

21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ~ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία:Λάσπα, Χαλκίδης, Παπαδόπουλος Κ

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ~ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:Σαμάρα, Σαράφης, Γρούτα

19:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.~ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία:Γκανάλας, Παπαθανάσιου, Βασιλείου


Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ~ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.
ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία:Κοκκινά, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ~ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία:Παρμακίδης, Ανανιάδης, Κωτσόβολος

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ~ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΜΠΑΪΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία:Βουζούκου, Ράμπαντι, Κουκουβίνου

19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ~ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία:Ζηδιανάκης, Κοέν, Διαμαντοπούλου Χ

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.~ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία:Μπέλλου Μ., Κιλαζίδου, Σκαλιστής
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *