ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών


Κυριακή 22 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Οίαξ Ναυπλίου Πολυχρόνης-Τεφτίκης (Κωστής)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ουσταμπασίδης-Κοτσώνης (Παππάς)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΕΑ Πατρών Καμήτσος-Μακρόπουλος (Πίγκας)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός Αιγίου Κοτσίρης-Μαρινάκης (Θεοδοσόπουλος)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Απόλλων Σμύρνης Λαζαρίδης-Καλογριάς (Λημνιάτης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Αχαγιά 82 Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλεξ. (Πετράκης Μιχ.)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Ολυμπιάδα Μαραμής-Τηγάνης (Γιαλικάρης)


2ος Όμιλος

Νίκαιας 17.00 ΓΝΟ Άρης Νίκαιας-Έσπερος Ραχιώτης-Αυγερινός (Πετρίδης Νικ.)

Αταλάντης 15.30 Λοκρός-ΑΟΚ Χανιά Πλιάκας-Αντωνιάδης (Χριστοδούλου)

Σχηματαρίου 14.00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Αργυρούδης-Αθανασόπουλος (Σταμάτης Φιλ.)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Πεντέλη Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Γκουντελιάς

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Παυλόπουλος-Καλαϊτζάκης (Παπαδόπουλος Κ.)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 16.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-ΟΦΗ Ορφανός Εμ.-Λαζόγκα (Κάλφα)


3ος Όμιλος

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νικόπολη Πρέβεζας Δημάδης-Χατζηχαρίσης (Πλεξίδας)

ΔΑΚ Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Φαίακας Κερ. Παζόλης-Κοντογιάννης (Πολυχρονίδης)

ΔΑΚ Περαίας 19.00 Ζέφυρος- Φίλιππος Βέροιας Τσουμαχίδης-Λελούδας (Δέλλας)

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Νίκη Βόλου Αγραφιώτης Ιωάν.-Κουκουλεκίδης (Μελανίδης)

ΔΑΚ Πτολεμαϊδας 17.00 Πτολεμαϊδα-Ίκαροι Τρ. Ελευθεριάδης-Εκιεζόγλου (Μπαταούλα)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Εύαθλος Μακ. Κατωτικίδης-Ιορδανίδης (Βόντζας)


4ος Όμιλος

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Κένταυρος Καλλικράτειας Παπαγεωργίου-Καλέσης (Λαδένης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ Γαζέτας-Παπαδόπουλος Χ. (Τζιομπάνος)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Αστέρας Σίνδου Πετανίδου-Τσούλης (Κασαπίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Πολύγυρος Πράττος-Τζιοπάνος Γ. (Γκούμας)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Μακεδονικός Τσοκόλης-Καρκαλέτσης Γ. (Παπαδόπουλος Ν.)

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη Ντόγκας-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΜΓΣ Κομοτηνής Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γκουρτζελίδης)


ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *