ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων - ΣΑΑΚ Ανατόλια 82-79 | Pics

Σταμάτησαν τα πειράματα  στο πρώτο ημίχρονο και στο δεύτερο ήταν πραγματικοί Μαχητές και νίκησαν , έναν μεγάλο αντίπαλο.
Δυνατό παιχνίδι το πρώτο δεκάλεπτο με την ομάδα του Ανατόλια να είναι πιο αποτελεσματική και να προηγείται με 14-21.
Στο δεύτερο δεκάλεπτο το Ανατόλια πήρε διψήφια διαφορά και έκλεισε το ημίχρονο στο  36-44.
Στο τρίτο δεκάλεπτο άρχισε η ολική επαναφορά και οι Μαχητές μείωσαν στο τέλος στους πέντε , βελτιώνοντας κατά πολύ την εικόνα τους στην άμυνα .
Στην αρχή του 4ου δεκαλέπτου οι γηπεδούχοι μείωσαν στον πόντο , 62-63 και στα 8:29 από το τέλος πήρε για πρώτη φορά κεφάλι με 65-63.
Το σκορ κόλλησε για ένα τετράλεπτο σχεδόν στο 68-68 , μέχρι να γίνει το 70-68 3:30 από το τέλος.
Τη νίκη και την ψυχολογία στην ομάδα των Πεύκων έδωσε ένα "Τρελό " τρίποντο του Βελισσαρίου 20 δεύτερα από το τέλος , το οποίο έδωσε αέρα  τεσσάρων πόντων 78-74.
Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε με βολές από το Βογιατζή σε νεκρό χρόνο 82-79.

Δεκάλεπτα: 14-21,36-44,58-63,82-79

Πέυκα(Γεροφώτης) Βογιατζής 16(4), Αρνίδης 6(2), Δήμας 16(2), Χατζημιχαηλίδης 4, Στόλης 22(2), Κωνσταντινίδης, Μπάκος, Παπαδόπουλος 6, Βελισσαρίου 12(3)

Ανατόλια ( Γκαιτατζής) Πρωτούλης 8(2), Βλάχος, Λεμονάκης 5 (1), Γαλανίδης 22(5), Ζαφειρούδης 3(1), Συμεωνίδης 4, Σταματογιαννης 3(1), Ζώτος 8, Βεργίνης 4, Καραποστόλου 22(3)

Μη ξεχνάτε το διαγωνισμό μας .Μια μεγάλη ευκαιρία να αποκτήσετε τα λάδια και τα ελαστικά του αυτοκινήτου σας , τουλάχιστον για μια 3ετία.
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.