ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (Κυριακή 22.10.2017) ΕΚΑΣΘ


Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

15:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Ιωαννίδης, Λεονταρά

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ :

12:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Κολοκυθάς, Παπαδόπουλος Κ.


Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Ζαφειριάδου Α., Κούδας

16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Σκαλιστής, Παληογιάννη

20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΔΕΛΛΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Μπέλλου Μ., Σκαλιστής

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δήμας, Σωτηριάδου



Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Βουζούκου, Ζηδιανάκης

20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς

20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ
ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Λαζόγλου, Παπαδόπουλος Μ

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΜΟΡΦΕΑΣ ΑΣ
ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστής, Πασχαλίδου, Ράμπαντι



Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ
ΣΕΛΕΒΟΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Αρβανιτίδης

20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΓΡ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Συμεωνίδης

11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Νέδας, Κοέν

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΑΓΗ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Κωτσόβολος

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ.
ΤΕΓΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Κούλλιας

12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου

12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.
ΚΑΡΑΒΑΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη

14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Μαρβάκη Σ

13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Μαρβάκη Ι

18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΡΑΚΗΣ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τζήκα, Φωστηρίδου

14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γρούτα

15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Παραδείση

19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Λιούτσιάς

14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΤΡΑΚΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Κουκουτζέλης

16:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής

19:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Ντάγκας

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Βασιλείου

13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Δαγδηλέλη

9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Νέδας, Κοέν

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
CLAUDIA, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Αρβανιτίδης

14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Λιούτσιας

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης

13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΤΕΓΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Διαμαντοπούλου Χ


Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Γκανάλας, Ιωαννίδης

Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *