ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Αρχίζουν να βρίσκουν ρυθμό οι Μαχητές Πειραματικού |Κ20

Ένα παιχνίδι που στο πρώτο δεκάλεπτο είχε διερευνητικό χαρακτήρα και πολλά λάθη εκατέρωθεν βρήκε την ομάδα των Πεύκων να έχει μικρό προβάδισμα 25-21.
Στο ημίχρονο σημειώθηκαν πολλά φάουλ τα οποία ευνόησαν γηπεδούχους και όντας πιο αποτελεσματικοί αύξησαν τη διαφορά , κλείνοντας το ημίχρονο στο 45-33.
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα η ομάδα του ΑΣΚ Λαγκαδά δεν μπόρεσε να ακολουθήσει και η διαφορά πήρε μεγάλες διαστάσεις .
Τη διαφορά αυτή κράτησαν οι Μαχητές μέχρι το τέλος του αγώνα και σημείωσαν την πρώτη τους νίκη με 98-63.

Δεκάλεπτα: 25-21,43-33,80-41,98-63

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων ( Βρογκιστινός ) : Μπάδης , Καραγιαννίδης 22(3), Ελευθεριάδης 9(1), Εφόπουλος 4, Παγωνίδης 3, Κωνσταντινίδης 16, Ζάχαρης 18(3), Βαγιάτης 14(1), Βαϊντερλής 4, Ριζόπουλος 8(1).

ΑΣΚ Λαγκαδά ( Χρηστίδης ) : Σκάρας, Χρηστίδης 3(1),Μίχος , Καραποστολάκης 5, Σωπιάδης 3(1), Σγουρομάλλης, Σαντσόλι 35(3), Δελλής 2, Ρίζος 15(1).

Μη ξεχνάτε το διαγωνισμό μας .Μια μεγάλη ευκαιρία να αποκτήσετε τα λάδια και τα ελαστικά του αυτοκινήτου σας , τουλάχιστον για μια 3ετία.
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.