ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 3ης αγων. (21/10)


Δούκας-Καστοριά 53-90
Διαιτητές: Παναγιώτου-Αναστόπουλος Αντ.-Λιότσιος (Παλάτος)

Δεκάλεπτα: 15-15, 25-39, 43-69, 53-90
Δούκας (Γιαννόπουλος): Τόζιος 6 (1), Παναγιωταράς 3 (1), Μαστόρος 5 (1), Κυρίτσης 18, Ιωάννου 4, Τσιότρας, Κουπίδης 3 (1), Κουκουλάς 13,  Ντιφαντής, Δούβλης, Ψαρράς 2.
Καστοριά (Σούλιος): Κυριακόπουλος 10 (1), Μπρόζος 13 (1), Απιδόπουλος 6, Ελευθεριάδης 11, Ναούμης 10 (2), Κακλαμάνος 10 (1), Τερσενίδης 4, Λυμπάρης 6, Χαρισμίδης 8, Μπένας 5 (1), Καραμαλέγκος 7 (1).


ΑΕ Λάρισας-Ερμής Αγιάς 88-75
Διαιτητές: Σταματόπουλος-Πιτσίλκας-Γερακίνης (Μόρφη Γ.)
Δεκάλεπτα: 17-17, 34-34, 60-55, 88-75
ΑΕΛ (Χασανίδης): Βλαχούλης, Γκογκίδης 8 (1), Καμάρας 12 (2), Παπαχρήστος 18 (1), Κατσαρές 6,  Τσιαβές, Κονδυλόπουλος, Κνέζεβιτς 17 (1), Σαριμπαλίδης 20 (5), Γκιουλέκας 7 (1).
Ερμής Αγιάς (Γιασσάρης): Τσιαμπαλής 9 (1), Χρυσόπουλος 13 (2), Δεμερτζής 5 (1), Καλλές 5, Χαλκιάς, Κόμματος 15 (2), Τσούμας, Τριανταφύλλου 20 (3), Λόλας 5.

Ηρακλής-Παπάγου 84-61
Διαιτητές: Παγώνης-Καλογερόπουλος Λ.-Φακίτσας (Παπαγεωργίου)
Δεκάλεπτα: 27-21, 24-9, 18-14, 15-17.
Ηρακλής (Αλεξανδρής): Αγγελακόπουλος 3, Αθανασούλας 7 (1), Τότσιος 6, Παπαδιονυσίου 14 (2), Δεληγεώργης, Χαριτόπουλος 12, Γκαγκαλούδης 8 (1), Κακαρούδης 15 (1), Γιαννακίδης 2, Μπούμπαλο 14, Κάτσιος, Καλαϊτζίδης 3 (1)
Παπάγου (Σορώτος): Μελισσαράτος 9, Γκάτζο, Ψαράς, Αποστολίδης 5 (1), Μερκούρης 3 (1), Ζώρζος 15 (2), Παπαπέτρου 7 (2), Φακοπουλίδης 4, Φιλιππάκος 12, Σάλεχ 4, Μουρίκης 2.

Χολαργός-Απόλλων Πάτρας 81-79
Διαιτητές: Μαλαμάς-Κοτσίμπος-Κυριακόπουλος (Δούκας)
Δεκάλεπτα: 22-16, 45-39, 70-54, 81-79.
Χολαργός (Κουφός): Λάππας, Τσιλούλης 15 (1), Παπανικολάου 20 (1), Κόκκαλης 10 (1), Παπαντωνάκος 7 (1), Μοτσενίγος 6 (1), Κουτρούλιας 5, Κομποδιέτας 3 (1), Τσάμης 12 (1), Τζακόπουλος 3 (1).
Απόλλων (Παπαδόπουλος): Ερμείδης, Τζιανκατερίνο 3 (1), Ματαλών 18 (1), Μαστρογιαννόπουλος 14 (2), Κουρέπης 6, Τσιάρας 8, Παπαβασιλόπουλος, Κιτσούλης 13, Κασπίρης, Γόντικας 3, Χείλαρης 14, Αναγνωστόπουλος.

Δόξα Λευκάδας-Αμύντας 71-77
Διαιτητές: Γεωργιάδης-Παφίλης-Τζίμα (Κανελλόπουλος)

Δεκάλεπτα: 17-22, 29-37, 48-53, 71-77.
Δόξα (Χατζηκυριακίδης) : Κελεσίδης, Τζόλος 16 (2), Τσαλδάρης 12 (3), Αγγελόπουλος, Καλαμπάκας 6, Πετρόπουλος 6 (1), Λιακόπουλος 16, Ράπτης 4, Καμπουρίδης 2, Μπέμπης, Σταματέλος, Μάρκοβιτς 7.
Αμύντας (Ζαβός): Ζούπας 6, Πίνης 6 (2), Τοπάλι 13 (1), Διαμαντόπουλος 14 (4), Βαρδιάνος 5 (1), Κερασοβίτης 10, Κουκουνιάς 12 (1), Βογιατζής, Μπάρμπας, Καμπούρης 11.


Εθνικός-Ψυχικό 64-51
Διαιτητές: Θεονάς-Καραβίτης-Κάρδαρης (Ντάβαρης)

Δεκάλεπτα:19-13, 40-19, 53-38, 64-51
Εθνικός (Κουταλιανός): Καρακωνσταντάκης 6 (1), Μάρτζος 1, Τσούτσος 12 (2), Λάανε 12, Οικονομόπουλος 8 (1), Μαχαίρας 13 (1), Δρόσος, Περσίδης 6, Σκλήβας 6.
Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Νίκου 5, Νοέας 4, Χουχούμης 3 (1), Παπαδιονυσίου 13 (3), Ντιαλό, Παύλος 9 (2), Τσιώκος 15, Αναγνωστάκης 2.


Περιστέρι-Αρκαδικός 85-59
Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Δημόπουλος-Ταρενίδης Κ. (Γολεγού)
Δεκάλεπτα: 19-16, 45-27, 66-40, 85-59
Περιστέρι (Καραγιάννης): Παππάς 7 (1), Κλαρκ 10 (2), Δομπρογιάννης, Μαγκουνής 14 (1), Πολυτάρχου 9 (3), Μάντζαρης 8 (2), Σκορδίλης 4, Σιγκούνας 10 (1), Κωνσταντακόπουλος 11 (2), Σίμτσακ 6, Δημητριάδης 6.
Αρκαδικός (Κουστένης): Παππάς, Βλάχος 3 (1), Λυμπερέας 2, Τζαϊδάς 3, Προδρόμου 17 (1), Μαραγκάκης 5 (1), Αποστολίδης 2, Πελτιέρ 10 (2), Γαρμπής, Απέργης, Τζουγκαράκης 17.

Μαρούσι-Καρδίτσα 63-55
Διαιτητές: Τσούνας-Χαλαμπαλάκης-Καρακάσης (Άκελ)

Δεκάλεπτα: 19-12, 31-27, 44-42, 63-55.
Μαρούσι (Κεραμιδάς): Στασινός 13 (3), Μπάκας 4, Ξυδάς 6 (1), Ντακούλιας 17 (2), Κανέλλης 6 (2), Στούκας 4 (1), Ρεκουνιώτης, Σουρλής 3 (1), Παπαγεωργόπουλος 6, Μιχαλούτσος.
Καρδίτσα (Καλογήρου): Τζόρτζεβιτς 14, Ψαρόπουλος 8 (2), Τεπετίδης, Μαυρογιάννης 8, Παππάς, Αμπαράς 7 (1), Καμαριώτης 5 (1), Παπαδόπουλος 3, Τριχόπουλος 3 (1), Θέος 7.

Βαθμολογία 

1.    Ηρακλής 6
2.    Περιστέρι 6
3.    Χολαργός 6
4.    ΑΕΛ 5
5.    Αμύντας 5
6.    Δόξα Λευκάδας 5
7.    Εθνικός 5
8.    Μαρούσι 5
9.    Απόλλων Πάτρας 4
10.    Ερμής Αγιάς 4
11.    Καστοριά 4
12.    Παπάγου 4
13.    Ψυχικό 4
14.    Αρκαδικός 3
15.    Δούκας 3
16.    Καρδίτσα 3


Επόμενη αγωνιστική (4η, 29/10)
Καρδίτσα-ΑΕ Λάρισας
Παπάγου-Μαρούσι
Απόλλων Πάτρας-Ηρακλής
Καστοριά-Χολαργός
Αμύντας-Δούκας
Ψυχικό-Δόξα Λευκάδας
Εθνικός-Περιστέρι
Ερμής Αγιάς-Αρκαδικός

Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *