ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της Α2 μπάσκετ γυναικών 22/10/2017


Τα αποτελέσματα

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μελίσσια 61-71
Προφήτης Ηλίας-Ανταγόρας Κω  56-64
Σπόρτιγκ-ΓΣ Ηλιούπολης  45-41
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αρης Πετρούπολης 61-68
ΓΑΣ Καλυβίων-Αγία Παρασκευή
Σάββατο 21/10
Ελευθερία Μοσχάτου-ΟΑ Χανίων  48-41


Αναλυτικά τα παιχνίδια

ΑΟ Προφήτης Ηλίας – Ανταγόρας Κω 56-64
Διαιτητές: Καρανικόλα, Κατσαπρακάκης
Δεκάλεπτα: 15-17, 35-30, 41-48, 56-64
ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Παπαϊωάννου 2, Δροσωτάκη 13(3), Σπύρη, Τζάρου 2, Νεαρχάκου 17(3), Κουτσοδήμου, Οικονομάκη Κ. 14(1), Πούλη 8(2), Τσελεπίδου.
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ (Παπούλης): Κασάπογλου 11(1), Σαράγια 2, Πατμίου 4, Βελούδου 27(2), Τόσκα 18(2), Σβύνου, Στάκκου, Δρεττάκη 2.

Σπόρτιγκ – Ηλιούπολη 45-41
Διαιτητές: Γρίβα, Χριστοδουλάκης
Δεκάλεπτα: 11-12, 23-26, 32-28, 45-41
ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Σόφτσης): Τσαφαρά, Παυλοπούλου, Φουράκη Β.7(1), Σαλιάι 5(1), Ιωαννίδου 11(2), Δανδουλάκη Μ. 2, Νίξινα 6, Δανδουλάκη Α. 1, Κάραλη, Φουράκη Στ. 13.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Γερεουδάκης - Στανέλλος): Κουταλιανού, Θεοδώρου 4, Καλοπίτα, Πράπα 3, Πετράκη, Στεφάνου7, Βιντζηλαίου Σ. 8, Οικονομίδου 7, Ντάνου 12(2).

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Μελίσσια 61-71
Διαιτητές: Παπαδόπουλος,  Κούλης
Δεκάλεπτα: 14-18, 36-39, 46-55, 61-71
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Πρασσά Νικολαιδου) :  Δασκαλοπούλου 17 (2), Κωνσταντινίδου, Σιγάλα, Κουλούρη 2, Γκέργκι 4, Ξάνθου, Γασπαράτου 11, Ζουρτσάνου 8, Μήτση 6, Πανταζή 13

ΜΕΛΙΣΣΙΑ  (Μάλαμα, Οικονόμου): Καραβέλη 14, Δούρου 7 (1), Κοιλιαρίδη 7, Χιώτη 13, Αθανασίου 11 (3), Γιαννακοπούλου 6, Κανέλλου 13.

ΕΦΑΟ Ζωγράφου – Αρης Πετρούπολης 61-68
Διαιτητές: Γαρίνη, Τζίμης
Δεκάλεπτα : 16-23 , 27-42, 48-50, 61-68
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Βερροιόπουλος, Χαϊκάλης): Γραμματκού 1, Βυζεντίνη 12(2), Μάλλιου, Ζουμπεράκη, Ισκίογλου 4, Ζουρνή 9, Κυρίου 2, Πατέρα 17(1), Ευαγγελίτση, Κελλάρη 16(4), Ψαρρού, Βάσιου.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. (Γιαννουλάκης, Τσουμάνη): Καπελέρη, Ναβροζίδου 9(1), Γούλα, Μαρίνη 13(1), Βιντσιλαίου Α. 4, Καβαδία 7(2), Αρβανίτη 13, Ανωγειαννάκη 13, Λίγρη, Φάσουρα , Κομματά 9.

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 29/10)

Ανταγόρας Κω-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Μελίσσια-ΓΑΣ Καλυβίων
Αγία Παρασκευή-Ελευθερία Μοσχάτου
ΟΑ Χανίων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Αρης Πετρούπολης-ΓΣ Ηλιούπολης
Σπόρτιγκ-Προφήτης Ηλίας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής

Ασπίδα Ξάνθης-Πανσερραϊκός  47-62
Ηρακλής-Τιτάνες Δράμας 65-59
ΕΟ Σταυρούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς  34-61
Ναύαρχος Βότσης-Πιερικός Αρχέλαος 70-57
Αρης-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 45-41
ΑΕ Πυλαίας-Ολύμπια Λάρισας  64-53

Αναλυτικά τα παιχνίδια

ΕΟ Σταυρούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς 34-61
Δεκάλεπτα: Δικταπανίδης, Τσάνταλη
Διαιτητές: 5-20, 19-40, 26-43, 34-61
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δρακουλίδης): Νταουντάκη 10, Αντωνιάδου 1, Μουρατίδου 2, Χαλκίδου 7, Κανέλλογλου 6, Καραγιαννίδου, Πεχλιβανίδου Δ. 2, Πεχλιβανίδου Σ. 6, Γούτη.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου 9(3), Αντωνιάδου 13(1), Οικονόμου, Τσίτσου 5(1), Αρσένογλου 8, Ακσεχέρογλου 9, Ευσταθίου, Σιφναίου 10(2), Καϊμακτσή 1, Θωμάρεϊς 6.

ΑΕ Πυλαίας – Ολύμπια Λάρισας 64-53
Διαιτητές: Χατζημπαλίδης, Κουφούδης
Δεκάλεπτα: 27-17, 35-35, 53-44, 64-53
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ  (Λίτσου-Γιάνναρος): Πετρίδου 12(2), Κατσαμούρη 4, Λάλου 2, Σταμπή 4, Καραμπατζάκη 16, Παπαρδέλα 8, Κοκκίνου, Γαλιτσιάνου 8(1), Τζήμου 10, Βατσιτσίδου.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (Λότφι-Αργυρακούλης): Μιχαηλίδου 3(1), Σολωμού 11(1), Σουλιώτη 12, Ντριστέλα, Παπαστεργίου 3(1), Λιάσκου, Σκαρλή 2, Μαγδαλιανίδου 2, Κουτσουνούρη 16, Μπενέκη 4, Κουζάλη.

Ναύαρχος Βότσης – Πιερικός Αρχέλαος 70-57
Διαιτητές: Γιαννούλης, Νέδογλου
Δεκάλεπτα: 15-16, 28-36, 49-42, 70-57
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (Μαυρίδης): Χρυσοστομίδου 9 (3), Καζαντζή Σπ. 14, Αραμπατζή 9, Κουκουτσάκη, Καζαντζή Στ. 17 (2), Γλάρου, Παπανικολάου 2, Τσελεμπή 18, Τερεζή 1.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Τσιρογιάννη): Δαβιτίδου 6, Γκρίτζαλη 4, Αμβρακίδου, Ζουγκουρίδου 10 (2), Φλώρου 21, Γκοτζαμάνη 8 (1), Λάππα 2, Μπαγκλαρίδου 2, Μπουμπουλέντρα Λεκάι, Μουστακίδου 4, Δημητριάδου.

Ασπίδα Ξάνθης – Πανσερραϊκός 47-62
Διαιτητές: Γραικός, Αθανασιάδης
Δεκάλεπτα: 8-15, 27-28, 38-45, 47-62
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ-Ουστά, Τσακίρη 2, Κουτρουβέλη 2, Καρακώστα 4(1), Σακουλάκη 8, Κάραλη 2, Σιγιώργη 6, Παπαευαγγέλου 10(3), Βαρελτζή 5, Σουλιώτη 7(1), Καραλίδου Β. 1, Χαλκίδου.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ (Δώδος): Χωλοπούλου 4, Πιτσιάβα 9, Τσάντα 11 (1), Μπακιρτζίζου 8 , Χύσα, Πελτέκη 11, Κουτούση 10, Κίναλη 4, Γκανάτσιου, Σιδερίδου, Νασιάκου, Βλάχβεη.

Αρης – Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 45-41
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Αναστασιάδης
Δεκάλεπτα: 14-11, 24-15, 34-26, 45-41
ΑΡΗΣ (Κουλακιώτης): Σικαλίδου, Καραβέλη 10, Κωστανάκη 5(1), Γράψα 4, Κωφοκώτσιου 2, Βαντσιούρη 2, Αντωνιάδου 8, Γκρίτζαλη, Βεντούρα 6, Πλατσά, Γκομπετζίσβίλι 8.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη): Καμπίτση 9(3), Εμμανουηλίδου 2, Καλομιτσίνη 7(1), Κουλακιώτη 4, Ψαρρά 5(1), Τζίκου 14, Παπαδάκη, Βασλαματζή, Πασιούδη.

Ηρακλής – Τιτάνες Δράμας 65-59
Διαιτητές: Γκέκα, Γεωργούλης
Δεκάλεπτα: 15-16, 28-32, 48-44, 65-59
ΗΡΑΚΛΗΣ (Λαμπρόπουλος): Τσουμπερλή 6, Ελευθεριάδου 5 (1), Παπαβασιλείου 21 (2), Γιαννοπούλου 1, Γιαννούδη 4 (1), Μυγδαλιά 2, Κλιματάκη, Δημητριάδου 6, Τζιότζιου 2, Λογδανίδου 6, Θωμά 8 (2).
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Καρατσομπάνης): Μαραγκού 13 (1), Καριώτη, Τόγα 3 (1) Σαμολαδά 9(2), Γαϊτάνη Α. 6, Τζιαμπάζη 3 (1), Γαϊτάνη Ε. 17 (2), Γιαντσιώρη 8.


Η βαθμολογία

1. Απόλλων Καλαμαριάς 4
2. Πανσερραϊκός 4
3. ΑΕ Πυλαίας 4
4. Αρης 4
5. Τιτάνες Δράμας 3
6. Ολύμπια Λάρισας 3
7. Ηρακλής 3
8. Ναύαρχος Βότσης 3
9. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 2
10. Πιερικός Αρχέλαος  2
11. Ασπίδα Ξάνθης 2
12. ΕΟ Σταυρούπολης 2

Η επόμενη αγωνιστική (3η, 29/10)

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Ναύαρχος Βότσης
Πιερικός Αρχέλαος-ΕΟ Σταυρούπολης
Απόλλων Καλαμαριάς-Ηρακλής
Τιτάνες Δράμας-Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός-Ολύμπια Λάρισας
ΑΕ Πυλαίας-Αρης
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *