ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Α2 Γυναικών: Αποτελέσματα 15/10/2017



1ος Όμιλος



Αρης Πετρούπολης – Ελευθερία Μοσχάτου 60-69
Ηλιούπολη – ΕΦΑΟ Ζωγράφου 54-48
ΟΑ Χανίων – ΓΑΣ Καλυβίων 68-65
Μελίσσια – Προφήτης Ηλίας 75-36
Αγία Παρασκευή – Κρόνος Αγ.Δημ. 96-41
Τετάρτη 18 Οκτωβρίου
Κω 14.00 Ανταγόρας-Σπόρτιγκ Χαϊνά-Κοτσίρης

Αναλυτικά τα παιχνίδια

Αρης Πετρούπολης – Ελευθερία Μοσχάτου 60-69

Διαιτητές: Μαυρέλης, Τηγάνης

Δεκάλεπτα: 19-15, 33-36, 45-54, 60-69

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Γιαννουλάκης, Τσουμάνη):  Ναυροζίδου 16 (1),  Γούλα Π. , Μαρίνη 8, Βιντσιλαίου Α. 24 (1), Καββαδία 2, Πλούμπη , Αρβανίτη 6,  Ανωγειανάκη, Λίγκρη, Φάσουρα 4,  Κομματά .

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ( Τσαραπατσάνης, Παπαναστασίου ):  Κακλέα 5 (1), Τζουγκράκη 3 (1), Χελιώτη 34, Μίχου 2, Ζαχαράκη , Σπαθάρη 8 (2), Καλάγια ,  Μπάμπη , Ξεπαπαδέα 10 (2), Καρανάσιου 5 (1), Κρίτσαλου 2.

Ηλιούπολη – ΕΦΑΟ Ζωγράφου 54-48

Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος, Σκουλαρίκης

Δεκάλεπτα: 10-11, 30-27, 38-40, 54-48

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Γερεουδάκης-Στανέλλος): Ευαγγελάτου Α. 2, Κουταλιανού 2, Μηνά, Καλοπίτα 5, Πράπα 14, Πετράκη, Στεφάνου 11, Βιντζηλαίου 2, Οικονομίδου 6, Κατσιμάρδου, Ντανου 12(3), Ευαγγελάτου Ν.

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Βεριόπουλος): Γραμματικού, Βυζεντίνη 4, Μαλιου 2, Ζουμπερακη 5, Ισκιόγλου 14, Ζουρνή 10, Κεσσέ 2, Πατέρα 5, Χώνη, Κελάρη 6, Μάνου, Βάσιου.

ΟΑ Χανίων – ΓΑΣ Καλυβίων 68-65

Διαιτητές: Ελ Ανύ, Μακρόπουλος

Δεκάλεπτα: 14-16, 28-31, 46-49, 68-65

Ο.Α. ΧΑΝΙΩΝ (Κασικτσόγλου): Πρασιανάκη 2, Δερμιτζάκη, Παπαμαρκάκη, Κασωμένου 4, Ακρίβου 10, Κουφογιάννη 25 (4), Σκορδυλάκη, Καζαντζή 14 (4), Φραντζεσκάκη, Ψυχογιού 13 (1), Δασκουλίδου

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ (Αναγνώστου): Παζαρίδη 6 (1), Σταματή 2, Καμμένου 4 (1), Κοντογιάννη, Ρεντζεπέρη 13(1), Αξιοπούλου 10, Πολίτη 9, Μαστρογιαννίδου 7, Καλημέρη, Αυτζή, Τσουκαλά 14

Μελίσσια – Προφήτης Ηλίας 75-36

Διαιτητές: Δαβιδέλης, Λαζόγκα

Δεκάλεπτα: 28-10, 41-22, 57-26, 75-36

ΜΕΛΙΣΣΙΑ (Μάλαμα - Οικονόμου): Καραβέλη 14, Κουρούβανη 3 (1), Δούρου 9 (1), Κοιλιαρίδη 7 (1), Βαδγατλή 4, Χιώτη 14, Γιαννακοπούλου 9, Νικολέτου 5, Κανέλλου 6, Αθανασίου 2, Σταμούλη, Κωνσταντινίδου 2

Προφήτης Ηλίας (Χλιαουτάκης - Παναγιωτόπουλος): Παπαϊωάννου, Δροσοτάκη 2, Σπύρη 2, Τζάρου 4, Νεαρχάκου 12 (1), Κουτσοδήμου, Οικονομάκη Κ 8, Οικονομάκη Ζ 3, Πουλή 2, Τσελεπίδο 3



Επόμενη αγωνιστική (2η, 22/10)

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αρης Πετρούπολης

Ελευθερία Μοσχάτου-ΟΑ Χανίων

ΓΑΣ Καλυβίων-Αγία Παρασκευή

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μελίσσια

Προφήτης Ηλίας-Ανταγόρας Κω

Σπόρτιγκ-ΓΣ Ηλιούπολης

2ος Όμιλος



Τιτάνες Δράμας – ΕΟ Σταυρούπολης 61-27
Απόλλων Καλαμαριάς – Ναύρχος Βότσης 55-41
Πανσερραϊκός - Ηρακλής 54-48
Ολύμπια Λάρισας – Ασπίδα Ξάνθης 61-45
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – ΑΕ Πυλαίας 47-56
Πιερικός Αρχέλαος-Άρης 49-59



Τιτάνες Δράμας – ΕΟ Σταυρούπολης 61-27

Διαιτητές: Γιαννούλης, Κολοκυθάς

Δεκάλεπτα: 19-10, 42-13, 52-17, 61-27

ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Καρατσομπάνης):  Τερτλίδου,  Μαραγκού 11, Καριώτη, Τόγα 5(1), Σαμολαδά 6(1), Γαϊτάνη Α. 8, Τζιαμπάζη 3, Γαϊτάνη Ε. 22(1), Γιαντσιώρη 6, Αθανασιάδου, Βαρσάμη.

ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δρακουλίδης): Νταουντάκη 4, Γρηγοριάδου, Χαλκίδου 2, Καραγιαννίδου, Μουρατίδου, Κανέλλογλου 12, Πεχλιβανίδου Δ., Πεχλιβανίδου Σ. 7, Βέκιου,  Γούτη, Αντωνιάδου 2, Χατζηστρατή.

Απόλλων Καλαμαριάς – Ναύρχος Βότσης 55-41

Διαιτητές: Τσούλης, Λαϊδης

Δεκάλεπτα: 14-10, 27-20, 47-27, 55-41

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου 2, Αντωνιάδου, Τσίτσου 7, Οικονόμου 9, Καλαντίδου, Ακσεχέρογλου 14, Ευσταθίου, Σιφναίου 3, Διαμαντίδου 6, Καϊμακτσή 7(1), Θωμάρεϊς 8.

ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (Μαυρίδης): Χρυσοστομίδου 8, Καζαντζή Σπ. 12, Αραμπατζή, Κουκουτσάκη 1, Καζαντζή Στ. 13(2), Γλάρου, Παπανικολάου, Τσελεμπή 4, Τερεζή Χ. 4.

Πανσερραϊκός - Ηρακλής 54-48

Διαιτητές: Ζαχαριάδης-Λάλλα

Δεκάλεπτα: 4-11, 20-24, 42-35, 54-48

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (Δώδος): Χωλοπούλου 8, Τσάντα 11, Πελτέκη 3 (1), Κουτούση 20, Πιτσιάβα 12 (2), Κίναλη, Μπακιρτζίδου, Χύσα, Γκανάτσιου.

ΗΡΑΚΛΗΣ (Τζιότζιος): Ελευθεριάδου 2, Παπαβασιλείου 7 (1), Γιαννοπούλου 10, Γιαννούδη 11 (1), Δημητριάδου 7, Τζιότζιου 2, Λογδανίδου 9, Μυγδαλιά

Ολύμπια Λάρισας – Ασπίδα Ξάνθης 61-45

Δεκάλεπτα: Μαλτέσιος, Τσαρδούλιας

Διαιτητές: 13-10, 33-18, 46-31, 61-45

ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (Λότφι): Μιχαηλίδου, Δολαψάκη, Σολωμού 6, Σουλιώτη 6, Ντριστέλα 2, Παπαστεργίου 5(1), Λιάσκου 2, Σκαρλή 4, Μαγδαλιανίδου, Κουτσουνούρη 19(3), Μπενέκη 11, Κουζάλη 6(1).

ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Τσακίρη 4, Βασιλειάδου, Παπαχρυσοβέργη, Σακουλάκη 9(1), Καρακώστα 6, Σιγιώργη 10, Βαρελίδη 5, Σουλιώτη 11(1), Καραλίδου Β.

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – ΑΕ Πυλαίας 47-56

Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ., Δέλλας

Δεκάλεπτα: 7-17, 23-30, 33-45, 47-56

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη): Καμπίτση 3(1), Εμμανουηλίδου 11(2), Καλομιτσίνη, Κουλακιώτη 6, Ψαρρά 8(1), Τσαγκαρίδου 1, Τζίκου 13, Παπαδάκη 3, Βασλαματζή, Πασιούδη 2.

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ  (Λίτσου-Γιάνναρος): Μπαλλά 7, Πετρίδου 4, Κατσαμούρη 6, Λάλου 2, Σταμπή 1, Καραμπατζάκη 21, Παπαρδέλα 7, Κοκκίνου, Γαλιτσιάνου 1, Τζήμου 7, Κουλουμπή, Βατσιτσίδου.

Πιερικός Αρχέλαος – Αρης 49-59

Διαιτητές: Αβραμίδου, Μπάρδας

Δεκάλεπτα: 7-17, 17-36, 33-48, 49-59

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Τσιρογιάννη): Δαβιτίδου 15 (1), Γκρίτζαλη 6, Αμβρακίδου, Ζουγκουρίδου 6 (1), Φλώρου 15, Γκοτζαμάνη, Λάππα 2, Μπαγκλαρίδου, Λεκάι, Μπουμπουλέντρα, Μουστακίδου 5, Δημητριάδου.

ΆΡΗΣ (Κουλακιώτης): Σικαλίδου, Καραβέλη 7 (1), Γράψα 13 (1), Κωφοκώτσιου, Κωστανάκη 11 (3), Αντωνιάδου 15, Γκρίτζαλη 2, Βεντούρα 5, Πλατσά 6, Λαγκαδιώτου, Ουζούνη, Βαντσιούρη.



Βαθμολογία

1. Τιτάνες Δράμας 2
2. Ολύμπια Λάρισας 2
3. Απόλλων Καλαμαριάς 2
4. Αρης 2
5. ΑΕ Πυλαίας 2
6. Πανσερραϊκός 2
7. Ηρακλής 1
8. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 1
9. Πιερικός Αρχέλαος  1
10. Ναύαρχος Βότσης  1
11. Ασπίδα Ξάνθης 1
12. ΕΟ Σταυρούπολης  1


Eπόμενη αγωνιστική (2η, 22/10)

Ασπίδα Ξάνθης-Πανσερραϊκός

Ηρακλής-Τιτάνες Δράμας

ΕΟ Σταυρούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς

Ναύαρχος Βότσης-Πιερικός Αρχέλαος

Αρης-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου

ΑΕ Πυλαίας-Ολύμπια Λάρισας

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *