ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής 15/10/2017 | ΕΚΑΣΘ



Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :

15:00ΜΙΚΡΑΣ 1  ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε.~ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.

18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ.~ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.

18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ~ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ


Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :


21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.~ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.~Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π.

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.~ICBS 2009ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.,

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ '24~ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣΚΑΜΗΛΑΡΗΣ

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ.~ΦΙΛΙΠΠΟΣ

20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ.~ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ~ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.ΔΙΒΟΛΗ Ε.

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ~ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ.


Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :


21:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ~ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ

20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.~ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ


Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :


17:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.~Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2  ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ~ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ

14:30 ΠΕΥΚΩΝ  ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ~ΔΕΚΑ

19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.~ΑΡΗΣ ΑΣΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β

13:30 ΙΩΝΙΑΣ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ~ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.

15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ~ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ

15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.~ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.

18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ  ΕΥΟΣΜΟΣ 10~ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.

15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.~ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ~ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ  ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ~ICBS 2009

11:45 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ~ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.

14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.~ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.

14:30  Μ.Ε.Ν.Τ.  ΜΕΝΤ~ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.

18:30  ΠΥΛΑΙΑΣ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ~ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.

14:45  ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ~ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ

19:30  ΑΝΑΤΟΛΙΑ   ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ~ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.~ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ

15:30  ΠΥΛΑΙΑΣ  ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ~ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ

19:00  ΜΙΚΡΑΣ 2   ΒΕΡΓΙΝΑ~ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ

15:00  ΜΙΚΡΑΣ 2  ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ~ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ

12:30  ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.~ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

12:00  Ν.ΡΥΣΙΟΥ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ~ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ

15:30  ΠΕΡΑΙΑΣ  ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.~ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:


9:15  ΜΙΚΡΑΣ 2  ΠΑΟΚ ΑΣ~ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *