ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Β΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα - βαθμολογίες 15/10/2017



1ος Όμιλος - 2η αγωνιστική

     

Ίκαρος Ν. Σμ.- Ιπποκράτης Κω 57-74

Δάφνη Δ.-Πανερυθραϊκός 87-83

Τρίτων-Πρωτέας Β. 82-76

Κορωπί-ΚΑΟ Κορίνθου 65-82

Διαγόρας Δρυοπιδέων-Παγκράτι 87-80

ΕΦΑΟΖ-Ηράκλειο 86-83

Πανελευσινιακός-Μανδραϊκός 64-88

Ιωνικός Ν.-ΑΕΝ Κηφισιάς 113-97



Φύλλα αγώνα

ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ- ΠΑΝΕΥΘΡΑΪΚΟΣ 87-83

Δεκάλεπτα: 24-21, 49-49, 68-62, 87-83

Διαιτητές: Πόντας, Πλιάκας

Δάφνη Δαφνίου (Ρήγγας): Γεωργούτσος 16, Κουφόπουλος, Διαμαντόπουλος 7 (1), Γκίνης 16 (4), Καπώνης 4, Μιχόπουλος 6, Γκιουζέλης 8, Τσιάκος 19 (1), Τσελεμπής 2, Μέγας, Σοφρωνάς, Χρυσός 9.

Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Δέλλιος 8, Καλλιανιώτης 17 (5), Δερμιτζάκης, Τσακίρης 2, Σκάνδαλος 18, Γιαουρτόγλου 25 (5), Τσικόπουλος, Αντωνίου 8 (2), Μακρόπουλος 4, Σταθόπουλος 1.



ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 57-74

Δεκάλεπτα: 15-18, 32-37, 46-48, 57-74

Διαιτητές: Λιότσος, Νάστος

Ίκαρος Νέας Σμύρνης (Παπαδάτος): Πασπαλάς 3, Μελισσούργος, Βελιζιώτης 3 (1), Γραμματικός 19 (3), Ανέστης 2, Βούζας 9 (1), Λάβαρης 2, Δορκοφίκης 4 (1), Μιχαλόπουλος 10, Ζούκας 5.

Ιπποκράτης Κω (Κουλουριώτης): Κουμπούρας 19 (2), Τρύπας 2, Ονάσογλου 12 (2), Σκούφης 5 (1), Παπαδημητρίου, Ασημακόπουλος 9, Λεκάκης 2, Χαρίσης 13, Τσακαλέρης 12, Καταβαίνης.



ΕΦΑΟΖ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 86-83

Δεκάλεπτα: 10-24, 41-45, 61-66, 86-83

Διαιτητές: Καρπάνος, Σταθόπουλος

ΕΦΑΟΖ (Ζήβας): Παπαφλωράτος, Εμμανουηλίδης 27 (2), Γκαβασιάδης 8, Κοψιάς 5, Γρατσιάτος 6, Αλεξανδρόπουλος, Σαμοθράκης 13 (2), Καστανιώτης 4, Στάθης 2, Τσιτσιγιάννης 5 (1), Σαρλής 4, Παπαρέγκα ς12 (1).

Ηράκλειο (Μακράκης): Κίτσος 3, Σταμπούλης 14, Μποχωρίδης 15 (1), Λάκκας 13 (1), Πετράκης 6 (2), Λιανός 12 (1), Πρωτογεράκης, Χάλαρης 13 (1), Παπαδάκης 6 (2).



ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 87-80

Δεκάλεπτα : 28-29., 56-52, 68-68, 87-80

Διαιτητές : Παπαφωτίου, Σπυρόπουλος

Διαγόρας Δρυοπιδέων (Σαμόλης) :Καράμπαμπας 7 (1), Κουκάς 18 (3), Καράλης 9 (3), Κωνσταντώνης 7 (1), Πέττας 17 (1), Μαυροειδάκος 6, Καρασταμάτης 3 (1), Κατιάκος 19, Καραβανάς 1.

Παγκράτι (Χούμπαυλης) : Ξιούρας 5, Καυκής 20 (2), Γιαννίκος 6, Γεωργοπαπαδάκος 5 (1), Κούτρας 6 (2), Μήτσιαλος 14 (1), Λυτόπουλος 9, Χριστόπουλος 5, Μπένος 10, Γερονίκος.



ΤΡΙΤΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 82-76

Δεκάλεπτα: 23-14, 42-32, 65-56, 82-76

Διαιτητές: Ορφανός Ι., Λύρας

TPITΩNAΣ: ( Μιχελάκος, Ανδρεαδάκης): Ευστρατίου, Κουτούλας 15(4), Κοντινός, Καλαντζής 5(1), Τασόπουλος 11, Ντιμπ10(2), Θύμνιος5, Καραδολάμης 11(1), Ασπρόπουλος, Γκαβανόπουλος 23(3), Κουκουνιάς 2, Φράγκος

ΠPΩTEAΣ BOYΛAΣ: (Ποδαράς, Τερζής ): Ματαλιωτάκης 13, Αγγελόπουλος 19(2), Λάτσης, Παπαδής, Κρανιάς , Αθηνιώτης 9(1), Αυγενικός 11(1), Τοπάλλι 12(2), Μπουρλάκης, Γαργαλής 9, Μπάλας3(1), Καματερός.



ΚΟΡΩΠΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 65-82

Δεκάλεπτα: 20-20, 34-45, 46-54, 65-82

Διαιτητές: Χαλαμπαλάκης, Καρανικόλα Αλ.

Κορωπί (Κατσούνης): Δενδρινός, Μπουρδάνος 20 (1), Γκοντόπουλος 4, Σερέτης 3, Αγόρης 10 (1), Σιμιτζής 6, Σπανός, Τσατάς, Μαλτέτσιος 11, Παπαθεοδώρου, Γκίνης 4, Πέτς 7 (1)

KAOK (Νικητόπουλος): Πραττής, Κωνσταντίνου 1, Σακελλαράκης 13, Μακρής 26 (4), Κατσαμάκης 7 (1), Κεφαλάς 11 (1), Καρούζος 6 (2), Αντωνόπουλος 7 (1), Σκορδάς 7, Γιανναλέτσος 4.



ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 113-97

Δεκάλεπτα: 26-25, 60-52, 85-72, 113-97

Διαιτητές : Μπούκας, Αναστασίου

Ιωνικός Νικαίας (Γούναρης): Βασιλόπουλος Θ.,Καράμπουλας 20(1), Βουγιούκας 10, Πετροδημόπουλος 6, Μπατής 7(1), Κανονίδης 27(2), Κατούφας 15(1 ), Βασιλόπουλος 28 (5 )Κοντραφούρης, Κουντουράς, Χατζηκυριάκος, Παπαδόπουλος

Α.Ε.Ν.Κ (Λιόγας): Καμαριανός 5, Μοσχοβίτης 29(2), Κεφαλάς 8(2), Μαρίνος 7(1), Μανούσος, Ντουζίδης 18(4), Χαϊκάλης 2, Χατζηνικόλας 5, Κωνσταντακόπουλος, Αλετράς 2, Πρέκας 2, Ψαρόπουλος 18(1).



Βαθμολογία (Σε 2 αγώνες)

1. Ιωνικός Ν. 4 (2-0)

2. Τρίτων 4 (2-0)

3. Δάφνη Δ. 4 (2-0)

4. Μανδραϊκός 4 (2-0)

5. Ιπποκράτης 4 (2-0)

6. Παγκράτι 3 (1-1)

7. Ηράκλειο 3 (1-1)

8. ΚΑΟ Κορίνθου 3 (1-1)

9. Διαγόρας Δρ. 3 (1-1)

10. Πανελευσινιακός 2 (0-2)

11. Ικαρος Ν.Σμ. 2 (0-2)

12. Πανερυθραϊκός 2 (0-2)

13. Πρωτέας Β. 2 (0-2)

14. Κορωπί 2 (0-2)



Επόμενη αγωνιστική (3η, 22/10)

Ιπποκράτης Κω-Ιωνικός Νικαίας

ΑΕΝ Κηφισιάς-Δάφνη Δαφνίου

Πανερυθραϊκός-Τρίτων

Πρωτέας Βούλας-Κορωπί

ΚΑΟ Κορίνθου-Διαγόρας Δρυοπιδέων

Παγκράτι-ΕΦΑΟΖ

Ηράκλειο-Μανδραϊκός

Πανελευσινιακός-Ίκαρος Ν. Σμύρνης





2ος Όμιλος – 2η αγωνιστική



Αγρίνιο - Ίκαροι Σερρών 65-87

Ελίμεια - Χαρίλαος Τρικούπης 65-71

Τιτάνες Παλαμά - Χαλκηδόνα 73-82

Καβάλα - Στρατώνι 74-77

Ασπίς Ξάνθης - Φάρσαλα 75-67

Ανατόλια - Ερμής Λαγκαδά 86-78

Γέφυρα - Μαχητές Δόξας Πεύκων 74-77



Φύλλα αγώνα

ΑΓΡΙΝΙΟ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 65-87

Δεκάλεπτα: 22-25, 36-49, 51-71, 65-87

Διαιτητές: Κωνσταντινίδου, Λογοθέτης

Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Μυριούνης): Τασόπουλος 8, Μπερερής 13, Κυριλής Θ. 3, Μουρατίδης 10(2), Γκρέκας 15(3), Κυριλής Δ., Ρέντζιος, Κασαμπαλής 4, Μήτσου 4, Σταύρου 6, Τάγκας 2.

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ (Ποργιόπουλος): Δαλαγκόζης, Γρίψιος 10, Σιδερίδης, Γεωργιανός 9 (2), Τράκας 2, Γκάτζιας 17(3), Φώτογλου 22, Γκούτζιας, Κεμανετζής, Τοπάλης, Θολιώτης 4 (1), Κακιούζης 23.



ΓΕΦΥΡΑ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 74-77

Δεκάλεπτα: 23-15 47-34 61-53 74-77

Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν., Αγραφιώτης Ιωαν.

Γέφυρα (Δράμαλης): Νικολαΐδης 9(1) Κολοκοτρώνης 10(2) Γαρέζος 3(1) Παπαδόπουλος 3(1) Σιωπής 16(3), Ταουσάνης 2, Σιώμος 21(3), Αζίζης 2, Μπίσκας 4(1) Γιαμούκης 4.

Πεύκα (Γεροφώτης ): Βογιατζής 4, Αρνίδης 10(1), Δήμας 13, Χατζημιχαηλίδης 5, Στόλης 14(1) Κωνσταντινίδης, Μπάκος 12(2), Παπαδόπουλος 1, Βελισσαρίου 18(1).



Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 86-78

Δεκάλεπτα : 31-19, 51-44, 72-58, 86-78

Διαιτητές : Θεοδώρου, Τσοκόλης

Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ (Γκαϊτατζής): Πρωτούλης 12, Βλάχος 7(1), Λεμονάκης 2, Γαλανίδης 15(4), Ζαφειρούδης , Συμεωνίδης 18, Σταματογιαννης 6, Ζώτος 6, Βεργίνης 6, Καραποστόλου 14(1).

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ (Τσούρμας) : Καϊκλής, Αμπατζής 24(4), Μήνου, Ελευθεριάδης 1, Τοπουζίδης, Μάρουσιτς 10, Παρίτσης 20(4), Πιλκούδης, Αβοκάτος, Γκαμούρας 15, Μέλλιος, Κοτσάνος 8.



ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ 73-82

Δεκάλεπτα: 23-20, 38-42, 52-62, 73-82

Διαιτητές: Τσιαπλής, Κατωτικίδης

ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ (Φόρος): Κουσιάντζας 12, Μπιζιώτης, Τσούμας 2, Γεωργαντζάς 18(2), Κατσαδούρος, Μηλιώνης 13(3), Τζιμούρτος, Αντωνίου 7(1), Μακρής, Μούμογλου 4, Μανδαλάκης 17, Αποστολάκης.

ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (Οκλαλιώτης): Πετρίδης 8, Μαρκίδης 13, Σιδηρόπουλος, Μαραπίδης 4, Παπαδόπουλος 2, Μπατάκος 5, Σεφερίδης 1, Μάντσος 21(5), Κουλαξής, Γκοτζαγιάννης 20, Παπάς.



ΑΣΠΙΔΑ Ξ. - ΦΑΡΣΑΛΑ 75-67

Δεκάλεπτα:14-16, 26-35, 47-58, 75-67

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης, Γαζέτας

ΑΣΠΙΔΑ (Ιωαννίδης): Αμούτζιας, Παπαδάκης 19(3), Γρούδος 7(2), Τσιόγκας 9(3), Μασμανίδης 2, Κλωνάρας, Ανθης, Κουτσογιάννης 16, Γκέλιος 18(2), Απιδόπουλος 4, Θεοδωρίδης, Σαββίδης.

ΦΑΡΣΑΛΑ (Πέρκος): Νικολόπουλος 4(1), Σαββίδης 7(1), Χαιρετίδης 8(2), Αναγνωστόπουλος Χ. 13(3), Αναγνωστόπουλος 12(2), Σιόλογκας 15, Μακρής 8.



Γ.Σ.ΕΛΙΜΕΙΑΣ - Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 65-71

Δεκάλεπτα: 17-23 18-17 14-13 16-18

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου

Γ.Σ.ΕΛΙΜΕΙΑΣ (Μακρής): Τσούκας 2, Μαλούτας 10(1), Σουπούρας 3(1), Αντωνιάδης 8, Νικολάου 14(1), Μαλλιούρας 9, Μακρής 10(2), Τσιμίδης 10.

Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (Δημητριάδης): Γυφτάκης 5(1), Βουρνάς 2, Ντόβας 15(1), Ξηρός, Μουράτογλου 3, Σταυρόπουλος 6(1), Περρωτής 16, Καραγκιολίδης 15, Αδαμόπουλος, Πολίτης 16(2).



Βαθμολογία

1. Ίκαροι Σερρών 4 (2-0)

2. Στρατώνι 4 (2-0)

3. Χαλκηδόνα 4 (2-0)

4. Χαρίλαος Τρικούπης 4 (2-0)

5. Μαχητές Δόξας Πεύκων 4 (2-0)

6. Ανατόλια 2 (1-1)

7. Φάρσαλα 3 (1-1)

8. Ασπίδα Ξάνθης 3 (1-1)

9. Ερμής Λαγκαδά 3 (1-1)

10. Καβάλα 2 (0-2)

11. Ελίμεια 2 (0-2)

12. Αγρίνιο 2 (0-2)

13. Τιτάνες Παλαμά 2 (0-2)

14. Γέφυρα 1 (0-1)

15. Ευρώπη Πευκοχωρίου 1 (0-1)

* Ευρώπη Πευκοχωρίου και Γέφυρα είχαν ρεπό



Επόμενη αγωνιστική (3η, 22/10)

Χαρίλαος Τρικούπης-Τιτάνες Παλαμά

Χαλκηδόνα-Καβάλα

Στρατώνι-Ασπίδα Ξάνθης

Φάρσαλα-Αγρίνιο

Ίκαροι Σερρών-Ανατόλια

Ερμής Λαγκαδά-Μαχητές Πειραματικού Πεύκων

Γέφυρα-Πευκοχώρι

Ρεπό: Ελίμεια

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *