ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

ΧΑΝΘ - ΠΑΟΚ 54 - 76 U16 men

Παρακολουθείστε τα στιγμιότυπα του αγώνα μπάσκετ παίδων της ΕΚΑΣΘ , μεταξύ της ΧΑΝΘ και του ΠΑΟΚ , στα πλαίσια του πρώτου αγώνα της ημιτελικής φάσης .

Μη ξεχνάτε να εγγραφείτε στο κανάλι μας στο Youtube

Μη ξεχνάτε το διαγωνισμό μας .Μια μεγάλη ευκαιρία να αποκτήσετε τα λάδια και τα ελαστικά του αυτοκινήτου σας , τουλάχιστον για μια 3ετία.Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia

Α.Ε.Πυλαίας - Ηρακλής 52-61

Στο πρώτο ημίχρονο ο Ηρακλής είχε την υπεροχή ,κυρίως κατω από τα καλάθια και με την Πυλαία να χάνει εύκολα καλάθια και ριμπάουντ , προηγήθηκε 29-35.
6' και 40'' από το τέλος του τρίτου δεκαλέπτου ο Ηρακλής πήρε διψήφια διαφορά 11 πόντων. Στα 2' και 41''όμως από το  τέλος του η Πυλαία μείωσε στους 4.
Μετά από τεχνική ποινή και φάουλ ο Ηρακλής ξέφυγε πάλι με 41-49.
Το τέταρτο δεκάλεπτο κύλισε με τις δυο ομάδες να είναι κοντά στο σκορ και τον Ηρακλή να προηγείται με μικρήδιαφορά έως το τέλος του παιχνιδιού , με τον Ηρακλή να παίρνει τελικά τη νίκη , με 52-61.

Δεκάλεπτα:14-20,29-35,41-49,52-61

Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ.

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ (Λίτσου): Μητράγκα, Ζωγράφου 6, Πετρίδου 10, Κοκκίνου 5, Βατσιτσίδου 13, Ζιβώνη 3, Γαλιτσιάνου 13(1), Πλουμπή 2.

ΗΡΑΚΛΗΣ (Συρόπουλος): Τσουμπερλή 5, Ελευθεριάδου 3(1), Κωτούλα10 , Γιαννούδη 2, Τσακίρη, Τσαμπούρη 12(3), Μαργαρίτη 8, Κομνηνού, Γεροστεργίου 3, Τζιότζιου 5, Λογδανίδου 11, Καρακούλα 2.