ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Ηρακλής - Αστέρας Ιπποδρομίου 28 - 52 U16 women highlights

Παρακολουθείστε τα στιγμιότυπα του αγώνα μπάσκετ κορασίδων της ΕΚΑΣΘ , μεταξύ του Ηρακλή και του Αστέρα Ιπποδρομίου.

Μη ξεχάσετε  να εγγραφείτε στο κανάλι μας στο Youtube

Μη ξεχνάτε το διαγωνισμό μας .Μια μεγάλη ευκαιρία να αποκτήσετε τα λάδια και τα ελαστικά του αυτοκινήτου σας , τουλάχιστον για μια 3ετία.
Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά  στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

Παναθλητικός Πειραματικό - Ίκαροι Σερρών 61-48 Γ εθνική ανδρών 13/11/2016

Μια μεγάλη νίκη για το ν Παναθλητικό Πειραματικό που τον φέρνει στην πρώτη θέση του πρωταθλήματος του 4ου ομίλου της Γ εθνικής.
Ντέρμπι το πρώτο δεκάλεπτο , με την ομάδα του Παναθλητικού Πειραματικό να παίρνει μια μικρή διαφορά και το δεκάλεπτο να λήγει στο καλάθι .
Με καταπληκτική άμυνα , αναγκάζοντας την ομάδα των Ικάρων να πετύχει μόλις 8 πόντους και φοβερή επίθεση , Ο Παναθλητικός Πειραματικό ξέφυγε στο σκορ και έκλεισε το ημίχρονο στους 15 πόντους διαφορά , καταγράφοντας το 35-20.
Στο τρίτο δεκάλεπτο η ομάδα των Ικάρων μείωσε τη διαφορά , κάνοντας ένα επιμέρους σκορ 9-14 στους 10 πόντους.
Στο τέταρτο δεκάλεπτο , αν και αρχικά μείωσε η ομάδα των Σερρών στους 8 , ο Παναθλητικός Πειραματικό ανέβασε και πάλι τη διαφορά στους 18 . Οι Ίκαροι έκανε την ύστατη προσπάθεια στα τελευταία 2 λεπτά του αγώνα με αποτέλεσμα το τελικό σκορ να διαμορφωθεί στο 61-48.

Δεκάλεπτα :14-12,35-20,44-34,61-48.

Διαιτητές : Γερακίνης , Παζώλης

Παναθλητικός Πειραματικό ( Γεροφώτης ):Βογιατζής 5(1) , Πράντζος , Τσεσμετζής , Χατζημιχαηλίδης 14(4), Καλούτσικος12 , Κοϊμτζόγλου 8, Μαυροματίδης 4 , Τσιακίρης , Μπάκος16(3) , Κάσουρας  2, Βαρίτης , Μαδεμλής .

Ίκαροι Σερρών (Παπαδόπουλος Στέργιος):Μποζουτσίδης , Γρίψιος 9(1), Παπαπασχάλης2 , Γεωργιανός 8 , Τράκας 17(3) , Παπαδόπουλος , Γιαννούλης , Γκούτζιας 5, Σταματόπουλου, Παρχαρίδης 2 , Θολιώτης 4 , Φώτογλου1 .