ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων | Ανανέωσε και ο ψηλός

Ο νεαρός σέντερ της ομάδος μας Γιώργος Βαιντερλής θα φορά και τη νέα χρονιά τη φανέλα της ομάδος των Μαχητών Πειραματικού . Ο ψηλός που πρωταγωνίστησε στην ομάδα Κ-20 των Πεύκων, πήρε χρόνο συμμετοχής στο 2ο γύρο του πρωταθλήματος και έδειξε ότι μπορεί να αποτελέσει μια αξιόπιστη λύση για τον Δημήτρη Γεροφώτη. Η διοίκηση του ευχήθηκε   μια δυνατή χρονιά μακριά από τραυματισμούς.

Μη ξεχνάτε το διαγωνισμό μας .Μια μεγάλη ευκαιρία να αποκτήσετε τα λάδια και τα ελαστικά του αυτοκινήτου σας , τουλάχιστον για μια 3ετία.Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia

Μέγας Αλέξανδρος Εχεδώρου - Παναθλητικός Πειραματικό 29-44 κορασίδες (vid- pic)

Το πρώτο δεκάλεπτο ξεκίνησε με πολύ άγχος και για τις δυο ομάδες ,οι οποίες υπέπεσαν σε πολλά αβίαστα λάθη και ήταν πολύ άστοχες.
Το τέλος του πρώτου δεκαλέπτου βρήκε την ομάδα του Παναθλητικού να προηγείται με 5-6.
Στο δεύτερο δεκάλεπτο η ομάδα του Καλοχωρίου πήρε προβάδισμα τριών πόντων 5.53 από το τέλος του δεκαλέπτου 12-9.
Από εκεί και στο υπόλοιπο του ημιχρόνου  ο Παναθλητικός έκανε σερί 14-3 και έκλεισε το ημίχρονο 15-23.
Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε με πολλά λάθη και από τις δυο ομάδες, και την ομάδα των Συκεών να κρατάει το προβάδισμα στο σκορ 17-25  , στα μισά του τρίτου δεκαλέπτου.
1 και 59 από το τέλος του τρίτου ο Παναθλητικός κατάφερε να φέρει τη διαφορά στο μέγιστο ,μέχρι εκείνη τη στιγμή, 21-31, αναγκάζοντας τον Ντάλη να πάρει τάιμ άουτ.
Το τέλος του τρίτου βρήκε την ομάδα των Συκεών να προηγείται με 21-34.
Στο τέταρτο δεκάλεπτο ο Παναθλητικός πήρε μεγάλη διαφορά στο σκορ , την οποία κράτησε μέχρι τέλος.

Διαιτητές : Παραστατίδου  , Τασώλης

Δεκάλεπτα :5-6, 15-23,  21-34,29-44

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΤΑΛΗΣ): ΓΕΡΟΛΑΚΟΥ 2Π,Ρ,ΠΡΟΒΑΤΑΡΗ 6Π,1Ρ,ΤΖΩΡΤΖΙΔΟΥ 7Π,,4Λ,1Ρ,ΑΧΜΕΤΙ,ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ Χ. 1Π,1ΚΛ,2Ρ,1Λ, ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ 5Ρ, ΔΗΛΟΥΔΗ ,ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ Κ. 1Ρ,ΛΕΩΝΑΚΗ Μ. 1Κ,1ΚΛ,1Ρ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Ε. 7Π,3Ρ,1Κ,1ΚΛ,2Λ,ΧΥΣΑ ΝΤ. 2Π,6Ρ,1ΚΛ,ΚΟΥΤΟΥΔΗ Μ. 2Π,2Ρ,1ΚΛ,1Λ,

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ( ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ- ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ):ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ 1Λ,ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ 5Π,2Ρ,3ΚΛ,ΜΠΕΤΑ 1ΚΛ,ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 4Π,1ΚΛ,2Λ,3Ρ,ΑΡΓΥΡΗ,ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 8Π,12Ρ,3Λ,ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗ 1ΚΛ,ΣΤΑΘΗ 7Π,1Λ,2Ρ, ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 4Π,4Ρ,1Λ,ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ 4Π,2ΚΛ,3Λ,ΚΑΛΟΓΡΙΔΟΥ 12Π,2Λ,3Ρ,ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΟΥ 3Ρ.