ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου - Τιτάνες Δράμας 48-56 Α2 γυναικών

Πολύ καλό το παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο για τις δυο ομάδες . Η Αναγέννηση στο πρώτο δεκάλεπτο είχε τον πρώτο λόγο και προηγήθηκε με 15-9.
Στο δεύτερο δεκάλεπτο η ομάδα του Ρυσίου ξέφυγε με 11 πόντους , στο 8.49 , γράφοντας το 20-9. Εκεί η ομάδα των Τιτάνων Δράμας αντέδρασε και κάνοντας ένα σερί 11-0 ισοφάρισε το σκορ 5.27 πριν τη λήξη του ημιχρόνου.
Στο 1.57 οι Τιτάνες πέρασαν μπροστά με 2 πόντους 22-24.
Οι ομάδες τελειωσαν το ημίχρονο μαζί στο σκορ , με την ομάδα της Αναγέννησης να έχει βραχεία κεφαλή 26-24.
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Ρυσίου πήρε προβάδισμα 3 πόντων 8.27 από το τέλος του τρίτου δεκαλέπτου 39-37.
Στο τελευταίο δεκάλεπτο η ομάδα του Ρυσίου έχασε τα περισσότερα σουτ και μοιραία η ομάδα της Δράμας προσπέρασε, χτίζοντας μια διαφορά που κράτησε μέχρι το τέλος.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ :15-9, 26-24, 39-37,48-56

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΛΑΔΑΣ Κ. - ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ ( ΜΙΡΒΑΛΗ ΑΝ): ΜΑΡΑΓΚΟΥ Ε. 3(1), ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗ Α. , ΚΑΛΟΜΙΤΣΙΝΗ 10(2), ΚΑΖΑΝΤΖΗ Σ. 3(1), ΜΟΥΡΤΟΥ 8, ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ Ε., ΨΑΡΡΑ Α. 3, ΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Κ. 2, ΤΖΙΚΟΥ Α. 3, ΠΑΠΑΔΑΚΗ Α. 14(1), ΒΑΛΣΑΜΑΤΖΗ Π. 2, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ.

ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ ( ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΕΥ): ΣΤΑΪΚΟΥ Ε. 1, ΠΑΡΑΣΧΟΥ Ε. ΚΑΡΙΩΤΗ Κ. ΣΑΜΟΛΑΔΑ Π. 14, ΑΡΣΕΝΟΓΛΟΥ Μ. ΦΟΥΝΤΑ Κ. 2, ΓΑΪΤΑΝΗ Ε19(1), ΓΙΑΝΙΤΣΙΩΡΗ Π.18, ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Θ. 2.