ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Διήμερο ανοιχτών προπονήσεων στην Ελπίδα Αμπελοκήπων με Γουναριδη

Η ανανεωμένη Ακαδημία μπάσκετ της Ελπίς Αμπελοκήπων συνεχίζει τις προπονήσεις, με την καθοδήγηση του Σταύρου Γουναρίδη.
Με ένα ακόμα διήμερο ανοιχτών προπονήσεων και γνωριμίας θα συνεχίσουν τις προπονήσεις  τα τμήματα υποδομής του μπάσκετ της Ελπίς Αμπελοκήπων προς τους νεαρούς φίλους του αθλήματος με την καθοδήγηση του νέου επικεφαλή της κ.Σταύρου Γουναρίδη! Οι προπονήσεις θα πραγματοποιηθούν στο Σχολικό Γυμναστήριο ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ (ΠΕΜΠΤΗ 21/6 στις 8.15μμ & ΤΡΙΤΗ 26/6 στις 7.30μμ) και θα απευθύνονται σε αγόρια και κορίτσια γεννημένα από το 2001 έως και το 2010. Οι ανοιχτές αυτές προπονήσεις θα αποτελέσουν την γνωριμία των ήδη εγγεγραμμένων αθλητών του συλλόγου μας με το ΝΕΟ εξειδικευμένο προπονητικό team του Συλλόγου για τη νέα αγωνιστική περίοδο και ταυτόχρονα το κάλεσμα νέων παιδιών για την ένταξή τους στην οικογένεια της Ελπίς Αμπελοκήπων, καθώς θα τους δοθεί η ευκαιρία να γνωρίσουν τη φιλοσοφία και τον τρόπο λειτουργίας μας. Ο νέος επικεφαλής της Ακαδημίας κ. Σταύρος Γουναρίδης κ…

Πρωτάθλημα Νεανίδων 2016-2017 (Πρόγραμμα)




Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
27/09/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
27/09/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
27/09/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
27/09/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
27/09/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
27/09/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
04/10/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
04/10/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
04/10/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
04/10/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
04/10/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
04/10/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ε.Ο.Σ.0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
11/10/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
11/10/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
11/10/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
11/10/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
11/10/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
11/10/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
18/10/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
18/10/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
18/10/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
18/10/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
18/10/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
18/10/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
01/11/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
01/11/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
01/11/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-Ε.Ο.Σ.0-0
01/11/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
01/11/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
01/11/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
08/11/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
08/11/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
08/11/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
08/11/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
08/11/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
08/11/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
15/11/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
15/11/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
15/11/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
15/11/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
15/11/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
15/11/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
22/11/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
22/11/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
22/11/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
22/11/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
22/11/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
22/11/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
29/11/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
29/11/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
29/11/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
29/11/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
29/11/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
29/11/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
06/12/1620:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
06/12/1621:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
06/12/1621:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
06/12/1621:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
06/12/1621:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
06/12/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
13/12/1621:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
13/12/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
13/12/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
13/12/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
13/12/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
13/12/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-Ε.Ο.Σ.0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
20/12/1621:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
20/12/1621:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
20/12/1621:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
20/12/1620:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
20/12/1621:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
20/12/1621:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
10/01/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
10/01/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
10/01/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
10/01/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
10/01/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
10/01/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
17/01/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
17/01/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
17/01/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
17/01/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
17/01/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
17/01/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
24/01/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
24/01/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
24/01/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
24/01/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-Ε.Ο.Σ.0-0
24/01/1721:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
24/01/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
31/01/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
31/01/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
31/01/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
31/01/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
31/01/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
31/01/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
07/02/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
07/02/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Ε.Ο.Σ.0-0
07/02/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
07/02/1721:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
07/02/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
07/02/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
14/02/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
14/02/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
14/02/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
14/02/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
14/02/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
14/02/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
21/02/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
21/02/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
21/02/1721:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
21/02/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-Ε.Ο.Σ.0-0
21/02/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
21/02/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
28/02/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
28/02/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
28/02/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
28/02/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
28/02/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
28/02/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
07/03/1721:30ΛΑΓΚΑΔΑΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.0-0
07/03/1721:30Ν.ΡΥΣΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ0-0
07/03/1721:45ΙΒΑΝΩΦΕΙΟΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΟΚ ΑΣ0-0
07/03/1721:00Α.Α.Μ.Θ.ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ0-0
07/03/1720:30ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Ε.Ο.Σ.0-0
07/03/1721:30ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νίαΩραΓήπεδοΑγώναςΣκορΔιαιτητής 1Διαιτητής 2
14/03/1721:30ΠΥΛΑΙΑΣΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ0-0
14/03/1721:30ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ0-0
14/03/1720:45ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.0-0
14/03/1721:00Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ0-0
14/03/1721:45ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α0-0
14/03/1721:30ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕ.Ο.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.0-0

ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *