ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1320€ - ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ 3ΕΤΙΑ ΛΑΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

Μαντουλίδης - Άρης 84 - 55 U16 Men HL

Παρακολουθείστε τα στιγμιότυπα του αγώνα μπάσκετ παίδων της ΕΚΑΣΘ , μεταξύ του Μαντουλίδη και του Άρη  στα πλαίσια της Β' Β φάσης .

Μη ξεχνάτε να εγγραφείτε στο κανάλι μας στο Youtube

Μη ξεχνάτε το διαγωνισμό μας .Μια μεγάλη ευκαιρία να αποκτήσετε τα λάδια και τα ελαστικά του αυτοκινήτου σας , τουλάχιστον για μια 3ετία.Κάντε Like , Share και tag έναν φίλο σας . Τόσο εύκολα και τόσο απλά στο διαγωνισμό που υπάρχει στη σελίδα μας στο facebook GrSpotakia.

Εύκολο απόγευμα για τις κορασίδες του Παναθλητικού

Με το ευρύ 28-51 κέρδισαν , εκτός έδρας, οι κορασίδες του Παναθλητικού  τις κορασίδες της Μενεμένης Αμπελοκήπων .
Στο πρώτο δεκάλεπτο ο Παναθλητικός φόρτσαρε και με συνεχόμενα κλεψίματα έκλεισε το ημίχρονο με 5-15.
Στο δεύτερο  δεκάλεπτο η ομάδα των Αμπελοκήπων έδειξε ότι θα μπορούσε να αντισταθεί, όμως για πολύ λίγο αφού στο τέλος του δεκαλέπτου η διαφορά ουσιαστικά έμεινε στα ίδια επίπεδα , 13-24.
Στο τρίτο και τέταρτο δεκάλεπτο το παιχνίδι συνεχίστηκε στον ίδιο ρυθμό με τον Παναθλητικό να ανεβάζει ξανά στροφές στο τέλος και την ομάδα της Μενεμένης να χάνει επαφή με το σκορ .

Τα δεκάλεπτα: 5-15, 13-24, 25-38, 28-51.

Διαιτητές: Λάσπα, Τζεκάκης

Αμπελόκηποι - Μενεμένη ( Θωμά, Γιαννουζάκου) : Μπίμπα 4, Τόσκα 4, Τερζιμπαζόγλου 5, Παρασχάκη , Κομπεγκισβίλι 9, Γαμματικοπούλου 4, Χ''Σαββίδου , Ιακωβίδου , Κανζόχα 2.

Παναθλητικός (Συρόπουλος- Τσαμπούρη) : Τσιλιφώνη 3(1), Παπαμιλτιάδου, Θεοδωσίου 4, Κουζλόγλου, Βεζυργιάννη, Στάθη 6, Ματσούκα, Σιδηροπούλου 9, Τζέλου 7, Παπασταύρου, ατσελεπή 2, Μπαχαρίδου 20(2)